VG Wojciech Zaręba

Profesjonalne usługi ogrodnicze - ogród z pasją

Ogrodnictwo
ul. Źródlana 12, 43-100 Tychy śląskie
(1 opinia) napisz opinię
VG Wojciech Zaręba
ul. Źródlana 12, 43-100 Tychy śląskie
NIP
6462460928
Telefon
VG Wojciech Zaręba

Informacje

Opis działalności firmy VG Wojciech Zaręba w Tychy
Firma VG Wojciecha Zaręby oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze, a także zajmuje się zagospodarowaniem terenów zielonych. Działa w Tychach, w województwie śląskim od 2007 roku. Firma wykonuje zlecenia dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i samorządów. Działa terminowo, dokładnie i za konkurencyjne stawki.
Produkty i usługi
Firma VG od początku działalności stawia na niebanalne rozwiązania w zakresie zagospodarowania terenów zielonych. Wykonuje projekty i realizacje zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów, dzięki czemu cieszą one oko o każdej porze roku.

Firma zajmuje się takimi usługami ogrodniczymi, jak dostarczanie i sadzenie roślin, np. drzewek owocowych, iglaków i kwiatów, zakładanie trawników z rolki i siewu oraz zakładanie ogrodów wertykalnych. Przed rozpoczęciem prac w terenie VG sporządza projekty i wizualizacje, a następnie kształtuje teren w zależności od potrzeb, np. wyrównując grunt, usypując skalniaki i kopiąc pod stawy i oczka wodne. W ogrodach zakładane są wodospady i systemy nawadniające, a ponadto firma montuje elementy architektury ogrodowej oraz buduje ścieżki.

Oferta obejmuje:
-mury oporowe,
-schody,
-ścieżki kamienne,
-altany,
-place zabaw,
-ławki,
-ogrodzenia.

Budowane są też przez firmę tarasy drewniane. Przydomowe konstrukcje lub wolnostojące podesty umiejscowione w dowolnym miejscu w ogrodzie doskonale sprawdzają się jako przestrzeń do codziennego wypoczynku albo do organizacji spotkań w gronie rodziny i znajomych. Tarasy są solidne i estetyczne. W każdym przypadku budowę poprzedza przygotowanie indywidualnego projektu, który uwzględnia wszystkie oczekiwania klientów. Przykładem są wymiary, zastosowane drewno, a także takie elementy, jak schodki, balustrady oraz zadaszenie.

Ogrody i inne tereny zielone, w tym zieleni miejskiej objęte są działaniami pielęgnacyjnymi, które polegają na koszeniu i regeneracji trawników, cięciu drzew i przycinaniu krzewów.

Wykwalifikowani specjaliści z firmy zapewniają fachowe doradztwo na każdym etapie projektu i realizacji. Chętnie podpowiedzą optymalne rozwiązania, które sprawią, że ogród będzie wyglądał bajkowo.

Więcej informacji o usługach VG znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma VG Wojciech Zaręba z lokalizacji: Tychy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
T
-
C
Tychy - Cielmice
Relacja ceny do jakości optymalna! Miałem położoną w 2018r. trawę z rolki, wyrównanie terenu oraz tuje typu kurnik. Dodatkowo Pan Wojtek cały czas zostaje ze mną w kontakcie telefonicznym - doradza w sprawach pielęgnacji zieleni, nie stanowi dla niego kłopotu podjechać i pomóc nawet po upływie roku. Polecam tego wykonawcę!

Słowa kluczowe

vg,