Indywidualne Doradztwo Finansowe "IDF" Sp. z o.o.

Doradztwo finansowe i kredytowe
ul. Damrota 49, 43-100 Tychy śląskie
(9 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Indywidualne Doradztwo Finansowe "IDF" Sp. z o.o. jest Doradztwo finansowe i kredytowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Tychy w województwie śląskim.
Pracownicy Indywidualne Doradztwo Finansowe "IDF" Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (32) 21...
Jeśli chcesz nawiązać z Indywidualne Doradztwo Finansowe "IDF" Sp. z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 43-100 Tychy ul. Damrota 49,.
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Indywidualne Doradztwo Finansowe "IDF" Sp. z o.o., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
M
Marek
Z IDF miałem styczność przez 2 lata, na plus prawie 200% także inwestycja w pełni udana.
U
Ulencja
Myślę, że bez problemu można polecić tą firmę. Współpraca z nimi układa się b. dobrze. To doświadczone miejsce, oferujące stabilne warunki.
N
NINA
Praca tutaj jest w porządku. Najważniejsze są dla mnie dobre wynagrodzenia, zawsze na czas. A nawet jeśli chodzi o benefity nie można czuć się zaniedbanym. Niezdecydowanym zdecydowanie polecam,
A
Asia
Moim zdaniem firma jest jak najbardziej w porządku. Doceniam szczególnie terminowość i rzetelność. Na pewno w odpowiedni sposób podchodzą do klientów i pracowników, to naprawdę widać.
T
Torian
Ze swojej strony polecam współpracę z tą firmą. Przede wszystkim to rzetelny i uczciwy kontrahent.
Z
Zośka
Jako pracownik firmę oceniam bardzo dobrze, nie mam się do czego przyczepić. Solidna firma z doświadczeniem.
A
Ania
Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. To uczciwy pracodawca.
U
Ulek
Bardzo polecam pracę w tym miejscu. Jest naprawdę świetna. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, stała umowa od samego początku.
P
Paweł
Pewna i sprawdzona firma. Cechuje ich ogromny profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.