Wuko Krecik Marcin Krupa

Pogotowie kanalizacyjne

Hydrotechnika
ul. Diamentowa 12, 41-800 Zabrze śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Wuko Krecik Marcin Krupa
ul. Diamentowa 12, 41-800 Zabrze śląskie
NIP
6262882228
Telefon
Wuko Krecik Marcin Krupa

Informacje

Opis działalności firmy Wuko Krecik Marcin Krupa w Zabrze
Wuko Krecik to firma założona przez Marcina Krupę. Nasza działalność powstała w 2012 roku, a jej siedziba mieści się w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi związane z utylizacją odpadów oraz kanalizacją. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego, a na życzenie Klienta realizujemy również prace w całym kraju. Posiadamy specjalistyczny, nowoczesny sprzęt oraz duże doświadczenie, dzięki czemu powierzone nam zlecenia realizujemy sprawnie i terminowo.

Nasze usługi obejmują:

- wywóz nieczystości,
- czyszczenie kanalizacji,
- udrażnianie rur,
- udrażnianie kanalizacji,
- usługi pompowania.

Zajmujemy się także myciem dachów oraz myciem asfaltu. Działamy jako pogotowie kanalizacyjne, błyskawicznie realizujemy naprawy wszelkich awarii oraz uszkodzeń systemów kanalizacyjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w ciągu dnia i w nocy, siedem dni w tygodniu, dzięki czemu sprawnie rozwiązujemy wszelkie problemy.

Swoje usługi świadczymy na rzecz Klientów indywidualnych, firm i przedstawicieli administracyjnych. Zapewniamy nasze profesjonalne doradztwo oferujemy najkorzystniejsze ceny w mieście!

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Siedziba Wuko Krecik mieści się w Zabrzu, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Wuko Krecik Marcin Krupa z lokalizacji: Zabrze świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, będziński, Bytom, Chorzów, Gliwice, gliwicki, Katowice, mikołowski, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze

Aktualności

pogotowie hydrauliczne

30.01.2024

Wuko Krecik to renomowana firma z siedzibą w Zabrzu, która specjalizuje się w świadczeniu szybkich i skutecznych usług kanalizacyjnych. Nasz zespół ekspertów jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszego najnowocześniejszego sprzętu i wysoko wykwalifikowanego personelu, który pozwala nam rozwiązywać wszelkie problemy hydrauliczne.

udrażnianie rur

11.11.2023

Firma Wuko Krecik zlokalizowana w Zabrzu specjalizuje się w oferowaniu usług kanalizacyjnych na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje czyszczenie i udrażnianie kanalizacji, udrażnianie rur oraz wywóz nieczystości, a wszystko to wykonywane z najwyższą skutecznością i efektywnością. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu zapewniamy perfekcyjne wykonanie każdego zlecenia. Serdecznie zapraszamy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Jestem zadowolona z ich usług, ponieważ cena za wywóz nieczystości nie jest duża. Robią to w terminie i zawsze szybko.
M
Misiek
Jakiś czas temu zapchała mi się kanalizacji. Ta firma wszystko naprawiła sprawnie, szybko i bez zarzutu. Polecam każdemu, kto szuka dobrych fachowców.
M
Mariusz
Pracownicy tej firmy bez trudu poradzili sobie z modernizacją instalacji wodno-kanalizacyjnej. Polecam.
K
Karol
Poprosiłem tych fachowców podczas awarii kanalizacji. Ze wszystkim sobie doskonale poradzili.