Alternatory i Rozruszniki Sprzedaż Serwis

Naprawa, regeneracja i sprzedaż alternatorów i rozruszników oraz części do nich

Elektronika samochodowa
ul. Wolności 377, 41-800 Zabrze śląskie
(6 opinii) napisz opinię
Alternatory i Rozruszniki Sprzedaż Serwis

Informacje

Opis działalności
Elektro-Części to firma z Zabrza, założona w 2003 roku. Posiada też filię w Kędzierzynie-Koźlu. Przedsiębiorstwo Tomasza Kornijczuka specjalizuje się w naprawie podzespołów i całych instalacji pojazdowych. Serwisuje samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze oraz pojazdy transportu bliskiego, takie jak wózki widłowe.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak serwis pojazdów wykonuje firma Elektro-Części. Posiada stanowiska diagnostyczno-naprawcze do obsługi samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych, budowlanych i transportu bliskiego. W zakładzie serwisowane są kombajny, ciągniki, wózki widłowe, agregaty rolnicze i snopowiązałki. Doświadczeni mechanicy zajmują się naprawami elektromechanicznymi, w tym wymianą starych instalacji elektrycznych oraz alternatorów, rozruszników i kompresorów do klimatyzacji. Wymienione podzespoły są demontowane, regenerowane i ponownie instalowane. Firma posiada wysokiej jakości części zamienne do nich i sprzedaje je w konkurencyjnych cenach.

Oferuje między innymi:
-szczotkotrzymacze,
-szczotki,
-pokrywy,
-głowice,
-łożyska,
-wirniki,
-stojany,
-koła pasowe,
-uszczelnienia,
-simeringi.

Można też kupić nowe alternatory, rozruszniki i kompresory w sklepie Elektro-Części. Podzespoły są wysyłane szybko, co oznacza, że zamówienia złożone do godziny 13 są wysyłane jeszcze tego samego dnia.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie handlowej i usługowe firmy Elektro-Części. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje części zamienne takich marek jak Bosch , Magneti Marelli , Valeo , Hella, Gebe, Denso, Sanden, GM, Delphi, Cargo, Auto Starter, Zexel, Mitsubishi, Hitachi, Delco Remy, Cav.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
W warsztacie demontują, naprawiają i ponownie montują podzespoły samochodowe. Idzie im zawsze sprawnie, więc z czystym sumieniem ich polecam.
R
Robert
Duży wybór części do kompresorów. Dzięki nim mam zapas.
M
Michał
Ceny mają atrakcyjne, a usługi wykonują na wysokim poziomie. To solidny warsztat.
M
Mateusz
Specjaliści od naprawy alternatorów. Korzystałem wielokrotnie z ich usług i nie żałuję.
L
Leszek
Naprawili klimatyzację w moim aucie. Uwinęli się szybko, a ja nie zapłaciłem dużo.
R
S
Radosław St
Mają wszystkie części, jakie mogą być tylko potrzebne do naprawy alternatora. Polecam zakupy w tym sklepie.

Słowa kluczowe