Dom Weselny Vabank

Sala na eleganckie wesela

Sale weselne i organizacja wesel
ul. Wolności 448, 41-806 Zabrze śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Dom Weselny Vabank

Informacje

Opis działalności
Dom Weselny Vabank założyliśmy w 2001 roku. Zlokalizowani jesteśmy w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Naszym właścicielem jest Kazimierz Madeja.
Produkty i usługi
Zajmujemy się prowadzeniem obiektu gastronomicznego. Wiemy, że teraz uroczystości okazjonalne są bardzo ważne i każdy chce, by wszystko wyglądało jak najlepiej. Z racji tego dokładamy wszystkich sił, aby nasi Goście byli zadowoleni i wynajmujemy elegancką, przestronną salę bankietową.

Jeśli szukają Państwo sali na wesele, jest ona idealne. Nie wymaga wielu dekoracji, gdyż sama w sobie jest strojna. Poza tym zapewniamy pyszną ciekawą kuchnię. Serwujemy dania z kuchni polskiej i nie tylko. Nasi kucharze odznaczają się niebywałym smakiem oraz zmysłem dekoracyjnym, a co za tym idzie, jedzenie na stołach prezentuje się bardzo apetycznie.

Poza weselami urządzamy urodziny, przyjęcia czy chrzty. Zamówić można salę także na konferencje oraz inne biznesowe spotkania. Organizujemy również stypy. Zawsze potrafimy dostosować salę do okoliczności, dlatego nasi Goście mogą być spokojni o detale.

Dodatkowo dysponujemy także pokojami gościnnymi. Można zamówić je dla Gości weselnych lub Pary Młodej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Vabank
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
Zenga
Wesele w tym miejsce było naprawdę udane. Z perspektywy gościa mogę stwierdzić, że obsługa na wysokim poziomie. Jedzenia było dużo i dobre.