Artmoto Hotel Artur Rabus

Wygodny nocleg w niewygórowanej cenie.

Hotele
ul. Jawornik 8c/6, 43-460 Wisła śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
530 784 703
Artmoto Hotel Artur Rabus

Informacje

Opis działalności
Pokoje do wynajęcia. Niskie ceny, malownicza i spokojna okolica, pyszne jedzenie. Wszystko aby zapewnić Państwu udany odpoczynek.
Produkty i usługi
Szanowni Państwo.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowy Artmoto Hotel. Ten trzygwiazdkowym obiekt położony jest w malowniczej okolicy, znajdujemy się 3 min. drogi od Rzeki Wisły, 1 min. od Strumienia Jawornik. Lokalizacja hotelu, niewielka odległość od centrum miasta sprawia, że bez trudu można się dostać do najbardziej strategicznych miejsc.

Nasza oferta:
- pokoje i apartamenty do wynajęcia
- nocleg
- restauracja hotelowa
- organizacja imprez okolicznościowych

We wszystkich pokojach znajdują się niezbędne meble i akcesoria. Za oknami wynajmowanej kwatery zobaczycie Państwo piękny widok.

Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizję oraz internet. Szczególnie wymagającym klientom polecany jest apartament. Posiłki i napoje dla gości serwowane są w hotelowej, luksusowej restauracji. Dania podawane w lokalu przygotowują doświadczeni kucharze, z najlepszych jakościowo składników, dlatego zawsze doskonale smakują. Każdyznajdzie swoją ulubioną potrawę, oferujemy kuchnię polską, śródziemnomorską oraz owoce morza.

Posiadamy wydzielone miejsce na grilla.

Na otwarcie promocja 50 zł/osoba/doba!

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe