Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomasz Kuśmierz

Pośrednictwo i doradztwo ubezpieczeniowe

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Gminna 36 B, 42-244 Mstów śląskie
Poniedziałek 07:00 - 16:30
Wtorek 07:00 - 16:30
Środa 07:00 - 16:30
Czwartek 07:00 - 16:30
Piątek 07:00 - 16:30
Sobota 8:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomasz Kuśmierz
ul. Gminna 36 B, 42-244 Mstów śląskie
NIP
7711745608
Telefon
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomasz Kuśmierz

Informacje

Opis działalności firmy Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomasz Kuśmierz w Mstów
Tomasz Kuśmierz zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pośrednictwa ubezpieczeniowego. Biuro mieści się w Częstochowie. Pośrednik zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Tomasza Kuśnierza specjalizuje się w pośrednictwie ubezpieczeniowym. Działa w tym zakresie już od 2004 roku. W ofercie znajduje się szeroki wybór polis, do których należą przede wszystkim ubezpieczenia na życie i majątkowe. Zakres usług obejmuje również:

- ubezpieczenia komunikacyjne,
- ubezpieczenia domu,
- ubezpieczenia turystyczne,
- ubezpieczenia samochodu,
- ubezpieczenia mieszkania.

Uzupełnieniem oferty są ubezpieczenia rolne, oc przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym oraz oc obowiązkowe zawodu. Pośrednicy ubezpieczeniowi gwarantują pomoc w doborze odpowiedniej polisy, która w pełni spełni oczekiwania Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Wizytówką działalności jest szeroki wybór ofert, profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Firma Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tomasz Kuśmierz z lokalizacji: Mstów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Częstochowa, częstochowski, jędrzejowski, kłobucki, lubliniecki, pajęczański, radomszczański, włoszczowski, zawierciański

Aktualności

ubezpieczenie turystyczne

21.01.2024

Ubezpieczenie turystyczne to zabezpieczenie, które chroni nas przed wieloma ryzykami. Dzięki niemu możemy liczyć na pomoc finansową w przypadku konieczności leczenia się za granicą, a także w razie nieszczęśliwego wypadku. Ponadto ubezpieczenie turystyczne jest solidnym zabezpieczeniem, jeśli zgubimy dokumenty albo pozostawimy naszą walizkę w hotelu czy na lotnisku. Żeby znaleźć idealną polisę na czas wyjazdu warto skorzystać z doradztwa Tomasza Kuśmierza.

ubezpieczenie samochodu

22.11.2023

Ubezpieczenie komunikacyjne OC to obowiązek każdego kierowcy. Jeśli chcesz znaleźć najkorzystniejszą dla Ciebie polisę zapraszamy do kontaktu z Tomaszem Kuśmierzem. Agent pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę, uwzględniając Twoje doświadczenie w kierowaniu pojazdami oraz zniżki. Dzięki prawidłowo dobranej polisie nie będziesz martwić się ewentualnymi kosztami naprawy pojazdu w przypadku kolizji drogowej.

ubezpieczenie na życie

05.09.2023

Ubezpieczenie na życie to cenna inwestycja, która zapewnia ochronę w razie nagłego wypadku, poważnej choroby, kalectwa i niezdolności do pracy zarobkowej. Dzięki temu ubezpieczeniu możesz liczyć na stałe wsparcie finansowe, które umożliwi Ci utrzymanie komfortowego standardu życia. Jeśli nie masz pewności, czy aktualna polisa jest odpowiednia dla Twoich potrzeb, zachęcamy do skontaktowania się z agentem ubezpieczeniowym Tomaszem Kuśmierzem.

ubezpieczenie mieszkania

01.07.2023

Prawidłowo dobrane ubezpieczenie mieszkania lub domu jednorodzinnego powinno zapewniać ochronę przed pożarem, zalaniem lub kradzieżą mienia. Jeśli zastanawiacie się Państwo nam wyborem polisy, która zabezpieczy Was przed nagłymi wydatkami związanymi z renowacją nieruchomości, możecie skorzystać z doradztwa, jakie oferuje agent ubezpieczeniowy Tomasz Kuśnierz.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń