Haldex S.A.

Przeglądy, modernizacje i remonty urządzeń używanych w branży górniczej

Obróbka metali
ul. Targowa 1, 44-194 Knurów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Haldex S.A.
ul. Targowa 1, 44-194 Knurów śląskie
NIP
6340128713
Telefon
Haldex S.A.

Informacje

Opis działalności firmy Haldex S.A. w Knurów
Siedziba Haldex znajduje się w Katowicach. Specjalizujemy się w usługach związanych z branżą górniczą. Pomagamy m.in. w utrzymaniu ciągłości pracy zakładów. Wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem. Początki naszej działalności sięgają roku 1959. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Produkty i usługi
Działalność górnicza wiąże się z licznymi niebezpieczeństwami i koniecznością utrzymania ciągłej pracy. By odciążyć górników i poprawić bezpieczeństwo konieczne są liczne urządzenia. Niestety ulegają one awariom, dlatego warto wiedzieć, że jako Haldex zapewniamy kompleksowy serwis maszyn górniczych. Urządzenia i ciągi technologiczne używane w kopalniach są przez nas poddawane przeglądom stanu technicznego i w razie potrzeby naprawom. Podejmujemy się też prac modernizacyjnych. Zajmujemy się urządzeniami pracującymi pod ziemią i na powierzchni. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i inwestujemy w wyposażenie, by sprawnie realizować wszystkie zlecenia. Oferujemy m.in.
-spawanie MIG, TIG, MMA i MAG,
-prace tokarskie,
-prace frezarskie,
-cięcie mechaniczne, ręczne, gazowe i plazmowe.

Naprawiamy i konserwujemy urządzenia wyciągowe, pompy odwadniające oraz wózki kopalniane osobowe i towarowe. Serwisujemy również kolejki podwieszane, przenośniki, obudowy ścianowe i różne instalacje. Dbamy o stan techniczny sieci ciepłej wody, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnej.

Dysponujemy też koparkami, spycharkami i innymi ciężkimi maszynami niezbędnymi do prowadzenia prac ziemnych. Podejmujemy się rekultywacji terenów pokopalnianych i przemysłowych. Ponadto odzyskujemy, kruszymy, mieszamy i granulujemy materiały. Oferta obejmuje węgiel, kruszywa i gruz.

Dodatkowo sprzedajemy miał węglowy, granulat z mułów węglowych, magnetyt oraz kruszywa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Haldex. Więcej informacji o usługach udzielamy za pośrednictwem poczty elektronicznej i pod podanym numerem telefonu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe