"Anter" Diagnostyka i Serwis Samochodowy

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Gliwicka 18 a, 44-177 Paniówki, woj. śląskie
(11 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(1)
(1)

Informacje

Firma "Anter" Diagnostyka i Serwis Samochodowy prowadzi działalność w branży Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Paniówki w województwie śląskim.
Pracownicy "Anter" Diagnostyka i Serwis Samochodowy udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: serwis@anterserwis.pl lub telefon: (32) 33...
Firmę "Anter" Diagnostyka i Serwis Samochodowy znajdziesz pod adresem 44-177 Paniówki ul. Gliwicka 18 a,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Anter" Diagnostyka i Serwis Samochodowy oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
A
AudiQ5
Fachowo i sprawnie
J
Jasmina
Jeden z najgorszych warsztatów w jakich byłam, naciągactwo straszne
P
P.S.
Bardzo dobry warsztat jestem zadowolony z naprawy. Wszystko na czas bez zarzutów działa, porządny mechanik!!!!
W
Wiesiek
Dobry i tani warsztat samochodowy.
K
KAmil
Super. Jestem bardzo zadowolony.
L
lysyMa
Super serwis i bardzo przyjemni ludzie tam pracują. Ceny w porządku będę przyjeżdżał częściej.
K
kami
Rzetelny i dobry serwis samochodowy.
T
Tomek
Szybka i sprawna wymiana tarcz i klocków na poczekaniu.! Jestem zaskoczony, że taki serwis jest w okolicy i na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Śmiało POLECAM.
A
Artek
Warty polecenia serwis! Trafiłem do nich przez przypadek i jestem bardzo zadowolony z naprawy. Są szczerzy i nie ukrywają dodatkowych kosztów od razu do mnie dzwonili, gdy wyszło coś niespodziewanego jeszcze do naprawy. Pracuje tam odpowiedzialny i profesjonalny zespół doświadczonych ludzi. Trafna diagnoza i solidnie i uczciwie wykonana naprawa. Naprawiałem samochód już w wielu warsztatach i zawsze mnie naciągali i z wielką łaską mówili co będą dokładnie wymieniać w aucie, nie wspominając o tym, że nawet paragonu nie dali, a w tym serwisie jest dokładnie na odwrót. Bez niczego mechanicy wytłumaczyli mi dokładnie, co będą wymieniać i dlaczego to nie działało tak jak powinno. Póki co po dzisiejszym dniu stwierdzam, że jest to najlepszy serwis samochodowy w okolicy.
R
RAFI
Są bardzo solidni, jak raz u nich coś zrobisz to nie ma bata żeby się znów zepsuło. Bez wahania poleciłbym każdemu ten serwis. Poza tym zawsze pracują na najlepszych częściach samochodowych! Polecają ich w Inter Cars i są w sieci Q-Service...... Od kilkunastu lat jestem ich wiernym klientem i nic tego nie zmieni, są naprawdę dobrzy!
A
A.B
Na przeglądzie wykryli mi usterkę, której nie potrafił zlokalizować mechanik, w porządku goście - pozdrawiam. Antoni Bartosz
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.