Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki

Serwis i kontrola instalacji grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Rybnicka 47, 43-176 Gostyń śląskie
(3 reviews) napisz opinię
Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki
ul. Rybnicka 47, 43-176 Gostyń śląskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki

Informacje

Opis działalności firmy Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki w Gostyń
Firmę prowadzoną przez Eugeniusza Tabackiego znajdą Państwo w Gostyniu. Specjalizujemy się w technice grzewczej. Zapewniamy szeroki zakres usług związanych z serwisowaniem, kontrolowaniem oraz naprawą instalacji grzewczych.
Produkty i usługi
Działamy na rynku od 2013 roku, cały czas pogłębiając swoją wiedzę oraz zdobywając doświadczenia, dzięki którym wykonywane przez nas usług stoją na jeszcze wyższym poziomie.

Poprawnie działająca instalacja centralnego ogrzewania, czy to oparta na spalaniu paliw stały, czy też gazu lub ropy, nie tylko ma nam zapewniać ciepło, gdy na dworze słota, ale także bezpieczeństwo właściwego działania. Problemy z instalacjami grzewczymi mogą w najlepszym przypadku prowadzić do wychłodzenia pomieszczeń, w najgorszym jednak stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. Dlatego zawsze warto zaufać ekspertom, takim jak nasza firma i regularnie zlecać nam zadania takie jak:
- serwis palników gazowych i olejowych wszystkich typów,
- serwis kotłowni wodnych i parowych z przeglądami okresowymi i rocznymi,
- konserwacja oraz naprawa urządzeń i instalacji grzewczych tj. kotłów, nagrzewnic, palników, pomp oraz automatyki kotłowni,
- kontrola szczelności instalacji gazowych
- montaż systemów detekcji gazu Gazex
- montowanie i rozruch kompletnych kotłowni.

Ponadto wykonujemy pomiary elektryczne oraz drobne przeróbki instalacji elektrycznej w celu jej dostosowania do efektywnego działania urządzeń sterujących pracą kotłowni oraz urządzeń grzewczych.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Marki i specjalizacje
- Weishaupt
- Viessmann
- Riello
- Giersch
- De Dietrich
- Saunier Duval
- Remeha
- Grundfos
- Villo
Zasięg działania
Firma Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki z lokalizacji: Gostyń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Gliwice, gliwicki, mikołowski

Aktualności

ogrzewanie

13.01.2022

Odpowiednio dobrany system ogrzewania to podstawa komfortu! Jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji lub serwisie ogrzewania, to trafiłeś we właściwe miejsce. Specjalizując się w technice grzewczej, montujemy oraz serwisujemy kotły i pompy C.O. Zapewniamy szybką i precyzyjną realizację wszystkich prac instalacyjnych i serwisowych. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu.

serwis kotła

25.03.2022

Twoja kotłownia wymaga serwisu? Zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych. Oferujemy fachową pomoc w regulacji palników olejowych i gazowych. Wykonujemy również naprawy oraz okresowe przeglądy. Nasz serwis sprawnie radzi sobie z naprawą kotłów kondensacyjnych. Gwarantujemy przystępne ceny i rzetelną realizację wszystkich zleconych prac.

serwis palników

21.05.2022

Regularne serwisowanie palników pozwoli Ci obniżyć koszty eksploatacji. W ramach naszej działalności zapewniamy Ci profesjonalny serwis palników olejowych i gazowych. Zajmujemy się przeprowadzaniem przeglądów oraz napraw. Pomagamy w usuwaniu awarii palników, zajmujemy się regulacją palników oraz oferujemy wymianę dysz. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz zlecić serwis palnika.

serwis ogrzewania

07.07.2022

Pompy centralnego ogrzewania od czasu do czasu ulegają awarii. Wśród najczęstszych awarii możemy wyróżnić takie, jak nietypowy hałas podczas pracy pompy, wyłączanie się pompy po kilku minutach pracy czy nieobracający się wał. W usunięciu tych i innych awarii pomoże Ci nasz serwis. Zapewniamy naprawy pomp C.O., które wykonujemy starannie i sprawnie.

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
M
Mariusz
Szybka reakcja na zgłoszenia awarii. Po usterce pompy obiegowej CO nie ma już ani śladu.
J
Jarek
Specjalista w naprawach urządzeń i instalacji grzewczych. Sprawnie poradził sobie z naprawą zepsutego kotła.
M
Mirek
Polecam osobom, które mają problem z usterką palnika olejowego. Szybko wykonana naprawa.