Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki

Serwis i kontrola instalacji grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Rybnicka 47, 43-176 Gostyń śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki
ul. Rybnicka 47, 43-176 Gostyń śląskie
NIP
6461912104
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki

Informacje

Opis działalności firmy Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki w Gostyń
Firmę prowadzoną przez Eugeniusza Tabackiego znajdą Państwo w Gostyniu. Specjalizujemy się w technice grzewczej. Zapewniamy szeroki zakres usług związanych z serwisowaniem, kontrolowaniem oraz naprawą instalacji grzewczych.
Produkty i usługi
Działamy na rynku od 2013 roku, cały czas pogłębiając swoją wiedzę oraz zdobywając doświadczenia, dzięki którym wykonywane przez nas usług stoją na jeszcze wyższym poziomie.

Poprawnie działająca instalacja centralnego ogrzewania, czy to oparta na spalaniu paliw stały, czy też gazu lub ropy, nie tylko ma nam zapewniać ciepło, gdy na dworze słota, ale także bezpieczeństwo właściwego działania. Problemy z instalacjami grzewczymi mogą w najlepszym przypadku prowadzić do wychłodzenia pomieszczeń, w najgorszym jednak stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. Dlatego zawsze warto zaufać ekspertom, takim jak nasza firma i regularnie zlecać nam zadania takie jak:
- serwis palników gazowych i olejowych wszystkich typów,
- serwis kotłowni wodnych i parowych z przeglądami okresowymi i rocznymi,
- konserwacja oraz naprawa urządzeń i instalacji grzewczych tj. kotłów, nagrzewnic, palników, pomp oraz automatyki kotłowni,
- kontrola szczelności instalacji gazowych
- montaż systemów detekcji gazu Gazex
- montowanie i rozruch kompletnych kotłowni.

Ponadto wykonujemy pomiary elektryczne oraz drobne przeróbki instalacji elektrycznej w celu jej dostosowania do efektywnego działania urządzeń sterujących pracą kotłowni oraz urządzeń grzewczych.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Marki i specjalizacje
- Weishaupt
- Viessmann
- Riello
- Giersch
- De Dietrich
- Saunier Duval
- Remeha
- Grundfos
- Villo
Zasięg działania
Firma Technika Grzewcza Eugeniusz Tabacki z lokalizacji: Gostyń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Gliwice, gliwicki, mikołowski

Aktualności

naprawa pompy obiegowej CO

16.11.2023

Nowoczesne systemy grzewcze nie psują się zbyt często, jednak od czasu do czasu możemy mieć do czynienia z awarią. Martwi Cię nieprawidłowa praca pompy obiegowej? Skontaktuj się z naszym serwisem! Szybko rozpoznamy przyczynę usterki i skutecznie ją usuniemy. Mamy wieloletnie doświadczenie, więc poradzimy sobie z rozwiązaniem każdego problemu w Twojej kotłowni.

naprawa pomp i ogrzewania

20.09.2023

Masz problem z pompą centralnego ogrzewania? Najczęstszymi powodami awarii może być nieprawidłowe podłączenie pompy oraz czujników, nieprawidłowo skonfigurowany sterownik, a także zapowietrzenie układu instalacji. W usunięciu tych i innych usterek pomoże Ci nasz serwis. Zapewniamy, że wszystkie naprawy realizujemy w krótkim czasie, skutecznie i tanio.

serwis kotłowni

31.07.2023

Piece olejowe wyróżniają się niską awaryjnością. Czasami jednak dochodzi do awarii i wtedy potrzebna jest nam pomoc sprawdzonego serwisu. Serwis kotłowni zapewniamy Państwu od lat. Specjalizujemy się w serwisie oraz regulacji palników olejowych. Zajmujemy się też palnikami gazowymi. Wykonujemy naprawy oraz przeglądy. Masz problem z piecem w kotłowni? Skontaktuj się z nami!

ogrzewanie

19.05.2023

Nasz serwis ogrzewania jest do Twojej dyspozycji. Zapewniamy fachową pomoc w przypadku usterek palników olejowych i gazowych. Sprawnie radzimy sobie również z ich regulacją, którą wykonujemy precyzyjnie i zgodnie z zaleceniami producentami. Wykonujemy nie tylko naprawy, ale także okresowy przeglądy, dzięki którym możecie być pewni bezpiecznego i skutecznego działania urządzeń w kotłowni.

nagrzewnica

31.03.2023

Nagrzewnice to urządzenia, które pozwalają szybko i skutecznie uzyskać odpowiednią temperaturę we wnętrzach. Wyróżniamy nagrzewnice elektryczne, gazowe oraz nagrzewnice na olej napędowy lub opałowy. Od czasu do czasu ulegają awarii. Wtedy potrzebny jest sprawdzony serwis. Serwis nagrzewnic zapewni Ci nasza firma. Fachowo poradzimy sobie z usunięciem usterki.

automatyka kotłowni

19.01.2023

Jednym z elementów każdego systemu centralnego ogrzewania jest automatyka. Dzięki niej dostarczenie ciepła czy przygotowanie ciepłej wody użytkowej będzie wymagać minimum uwagi ze strony użytkownika. Fachową pomoc w doborze, regulacji oraz serwisu automatyki kotłowni zapewni Ci nasza firma. Potrzebujesz pomocy z automatyką? Zapraszamy do kontaktutu

kontrola szczelność instalacji gazowej

14.11.2022

Każda instalacja gazowa musi przejść kontrolę szczelności przed oddaniem jej do użytku. Kontrola dotyczy również tych instalacji, które są już przez nas użytkowane. Kontrolę szczelność instalacji gazowych zlecicie Państwo naszej firmie. Wykonujemy ją z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

pomiary elektryczne

27.09.2022

Podstawą naszej działalności są usługi związane z instalacją oraz serwisem ogrzewania. W jego ramach naprawiamy i serwisujemy palniki oraz pompy centralnego ogrzewania. W ramach naszej działalności zajmujemy się jednak również elektroinstalorstwem. Zapewniamy precyzyjne przeprowadzanie pomiarów elektrycznych. Potrzebujesz je wykonać? Zapraszamy do kontaktu!

serwis ogrzewania

07.07.2022

Pompy centralnego ogrzewania od czasu do czasu ulegają awarii. Wśród najczęstszych awarii możemy wyróżnić takie, jak nietypowy hałas podczas pracy pompy, wyłączanie się pompy po kilku minutach pracy czy nieobracający się wał. W usunięciu tych i innych awarii pomoże Ci nasz serwis. Zapewniamy naprawy pomp C.O., które wykonujemy starannie i sprawnie.

serwis palników

21.05.2022

Regularne serwisowanie palników pozwoli Ci obniżyć koszty eksploatacji. W ramach naszej działalności zapewniamy Ci profesjonalny serwis palników olejowych i gazowych. Zajmujemy się przeprowadzaniem przeglądów oraz napraw. Pomagamy w usuwaniu awarii palników, zajmujemy się regulacją palników oraz oferujemy wymianę dysz. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz zlecić serwis palnika.

serwis kotła

25.03.2022

Twoja kotłownia wymaga serwisu? Zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych. Oferujemy fachową pomoc w regulacji palników olejowych i gazowych. Wykonujemy również naprawy oraz okresowe przeglądy. Nasz serwis sprawnie radzi sobie z naprawą kotłów kondensacyjnych. Gwarantujemy przystępne ceny i rzetelną realizację wszystkich zleconych prac.

ogrzewanie

13.01.2022

Odpowiednio dobrany system ogrzewania to podstawa komfortu! Jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji lub serwisie ogrzewania, to trafiłeś we właściwe miejsce. Specjalizując się w technice grzewczej, montujemy oraz serwisujemy kotły i pompy C.O. Zapewniamy szybką i precyzyjną realizację wszystkich prac instalacyjnych i serwisowych. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Szybka reakcja na zgłoszenia awarii. Po usterce pompy obiegowej CO nie ma już ani śladu.
J
Jarek
Specjalista w naprawach urządzeń i instalacji grzewczych. Sprawnie poradził sobie z naprawą zepsutego kotła.
M
Mirek
Polecam osobom, które mają problem z usterką palnika olejowego. Szybko wykonana naprawa.