Szymon Suchoń

Produkcja mebli i konstrukcji drewnianych na wymiar

Meble na zamówienie
ul. Puszkina 70a, 43-175 Wyry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szymon Suchoń
ul. Puszkina 70a, 43-175 Wyry śląskie
NIP
6351604092
Telefon
Szymon Suchoń

Informacje

Opis działalności firmy Szymon Suchoń w Wyry
Zakład stolarski, którego właścicielem jest Szymon Suchoń, znajduje się w Wyrach, w województwie śląskim. Od 2000 roku realizuje zlecenia na różne wyroby drewniane. Wśród klientów firmy są osoby fizyczne, podmioty gospodarcze i instytucje zainteresowane produktami wysokiej jakości.
Produkty i usługi
Meble i elementy wykończeniowe z drewna na wymiar to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, estetykę i funkcjonalność. Idealnie pasują do danego miejsca i zachwycają wykończeniami oraz nowoczesnym lub klasycznym stylem, w którym zostały wykonane. Zakładem, który podejmuje się produkcji różnych konstrukcji z drewna, jest firma, której właścicielem jest Szymon Suchoń. Przedsiębiorstwo zapewnia używanie najlepszych materiałów, dotrzymywanie terminów, konkurencyjne ceny i montaż wykonanych elementów. Mogą to być zadaszenia tarasowe, schody proste lub zabiegowe, a także drzwi wejściowe i wewnętrzne. W zakładzie wytwarzane są też drewniane podłogi, okna drewniane i meble. Te ostatnie to:
-meble kuchenne,
-meble łazienkowe,
-meble do sypialni,
-meble do jadalni.

Produkowane są szafki i blaty kuchenne, szafki łazienkowe, łóżka, toaletki, stoliki oraz stoły, krzesła i szafy. Możliwe jest też zamówienie garderób, regałów, biurek i mebli sklepowych.

Więcej informacji o meblach i innych wyrobach drewnianych z zakładu Szymona Suchonia znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Szymon Suchoń z lokalizacji: Wyry świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń