D&g Tap Maria Noszczyk

Regeneracja kokpitów, poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa

Sprzedaż części samochodowych
ul. Żarecka 47, 42-350 Lgota Nadwarcie śląskie
(1 opinia) napisz opinię
D&g Tap Maria Noszczyk
ul. Żarecka 47, 42-350 Lgota Nadwarcie śląskie
NIP
5771210287
Telefon
D&g Tap Maria Noszczyk

Informacje

Opis działalności firmy D&g Tap Maria Noszczyk w Lgota Nadwarcie
Firma D&g Tap Marii Noszczyk znajduje się w Lgocie-Nadwarciu, w województwie śląskim. Od 2017 roku świadczymy usługi z zakresu naprawy pasów, poduszek powietrznych i desek rozdzielczych. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Firmę D&g Tap w Lgocie-Nadwarciu prowadzimy celem regeneracji kokpitów wszystkich wersji, marek i modeli samochodów. Regeneracji poddajemy deski rozdzielcze, które uległy uszkodzeniu w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Regeneracja to również skuteczny sposób na odnowienie zużytej konsoli.

Do oklejania desek wykorzystujemy wysokojakościowe materiały. Staranny dobór materiałów sprawia, że deska po regeneracji nie różni się niczym od oryginalnej.

Zlecicie nam również regenerację poduszek powietrznych, które wystrzeliły podczas zdarzenia drogowego. Naprawy wykonujemy zgodnie ze wszystkimi zaleceniami producentów samochodów.

Skutecznie i sprawnie radzimy sobie także z regeneracją pasów bezpieczeństwa, które zostały uszkodzone podczas kolizji. Wymieniamy też taśmy pasów, które uległy przetarciu lub przecięciu.

Regeneracja AirBag lub konsoli samochodowych? Skontaktujcie się z nami!
Zasięg działania
Firma D&g Tap Maria Noszczyk z lokalizacji: Lgota Nadwarcie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
G
Greg
Poleceń towar wyglada jak orginal