Gruszka Firma Szymon iTomasz Gruszka s.c.

Producent konstrukcji aluminiowych i stalowych

Konstrukcje stalowe
ul. Dygasińskiego 3, 43-241 Łąka śląskie
Poniedziałek 6:00 - 14:00
Wtorek 6:00 - 14:00
Środa 6:00 - 14:00
Czwartek 6:00 - 14:00
Piątek 6:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gruszka Firma Szymon iTomasz Gruszka s.c.
ul. Dygasińskiego 3, 43-241 Łąka śląskie
NIP
6381834052
Telefon
Gruszka Firma Szymon iTomasz Gruszka s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Gruszka Firma Szymon iTomasz Gruszka s.c. w Łąka
Firmę Gruszka znajdziecie w Łące. Działamy od ponad trzydziestu lat, oferując sprzedaż aluminium, obróbkę metali oraz produkcję konstrukcji ze stali i aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.
Produkty i usługi
Produkcję konstrukcji stalowych i aluminiowych zlecicie firmie Gruszka w Łące. Specjalizujemy się w wykonywaniu bram i balustrad. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.

Zajmujemy się produkcją bram przesuwnych, dwuskrzydłowych, panelowych i kutych. Wykonujemy balustrady schodowe i balkonowe oraz przęsła.

Precyzyjnie realizujemy prace polegające na cięciu, gięciu i wypalaniu metali. Oferujemy takie usługi, jak cięcie plazmą CNC 0,5-15 mm, usługi spawalnicze MIG i TIG, cięcie gilotyną, cięcie przecinarkami taśmowymi Bomar 275-230DG, wypalanie plazmą CNC otworów w profilach czy gięcie giętarką trójrolkową profili stalowych i aluminiowych.

Dodatkowo w zakresie naszych usług: nowość - zaginanie blach.

W naszej hurtowni aluminium zaopatrzycie się w profile, płaskowniki, rury, pręty, ceowniki i kątowniki. Nasza oferta obejmuje także blachy gładkie i ryflowane, profile lakierowane, profile nietypowe oraz profile do fotowoltaiki.

Musicie wykonać konstrukcję ze stali lub aluminium? Skontaktujcie się z nami!
Zasięg działania
Firma Gruszka Firma Szymon iTomasz Gruszka s.c. z lokalizacji: Łąka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

konstrukcja z aluminium

30.01.2024

Firma Gruszka od lat specjalizuje się w projektowaniu i realizacji konstrukcji aluminiowych, które zyskują coraz większą popularność na polskim rynku, dzięki swoim licznych zaletom. Konstrukcje aluminiowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością, lekkością oraz odpornością na korozję, co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dodatkowo, aluminium jest materiałem przyjaznym dla środowiska, gdyż jest w pełni nadający się do recyklingu, co przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu na otaczającą nas przyrodę. Jeśli więc poszukujecie Państwo niezawodnych i trwałych konstrukcji aluminiowych, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z firmy Gruszka, którzy chętnie doradzą i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Waszych potrzeb.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń