Oliver Usługi Brukarskie Tomasz Zakrzewski

Profesjonalne usługi brukarskie oraz brukarstwo artystyczne.

Brukarstwo
ul. Pawia 56, 43-243 Wisła Mała śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Adres korespondencyjny
ul. Pawia 56, 43-243 Wisła Mała śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Oliver Usługi Brukarskie jest zlokalizowana w Wiśle Małej, na terenie powiatu pszczyńskiego, w województwie śląskim. Świadczymy usługi brukarskie oraz stawiamy ogrodzenia murowane.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są różnego rodzaju pracę brukarskie. Zajmujemy się układaniem kostki, robieniem schodów betonowych oraz ogrodzeniami murowymi. Prowadzimy naszą działalność już od ponad trzech lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- Układanie kostki brukowej,
- Układanie kostki granitowej,
- Murowanie płotów betonowych,
- Schody betonowe.

Dodatkowo zajmujemy się również wykonywaniem schodów z kamienia, schodów granitowych i drewnianych oraz układaniem kostki betonowej. Wykonujemy przeróżne konstrukcji z kostki brukowej takiej jak chodniki czy podjazdy. Specjalizujemy się również w montażu i wykonywaniu ogrodzeń murowanych, w tym ogrodzeń z granitu oraz ogrodzeń betonowych. Zajmujemy się brukarstwem artystycznym.

Nasza kadra to zespół doświadczonych brukarzy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bielski, Jastrzębie-Zdrój, Tychy, Żory, bieruńsko-lędziński, cieszyński, mikołowski, pszczyński, Rybnik

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
wario
firma solidna wykonanie na czas wszystko zgodnie z planem
L
Lipo
Firma rzetelna dokładna i miła