Agri-Tech. I. Mudry

Sprzedaż węgla oraz ekogroszku w atrakcyjnej cenie.

Zboża
ul. Raciborska 82, 47-451 Bieńkowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
668 160 002
Adres korespondencyjny
ul. Raciborska 82, 47-451 Bieńkowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Agri-Tech znajduje się w Pietrowicach Wielkich, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży zboża. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2012 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Izabela Mudry.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Agri-Tech jest sprzedaż oraz skup zboża. Zajmujemy się również handlowaniem pszenicą. W naszej ofercie można znaleźć kukurydzę czy jęczmień. Oprócz tego możemy Państwu zaproponować pszenożyto czy pszenicą konsumpcyjną. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się pasza dla zwierząt, która jest wysokiej jakości.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż ekogroszku, który jest węglem o określonej wielkości ziaren, wyselekcjonowany pod względem właściwości użytkowych. Dodatkowo ekogroszek jest wysokokaloryczny i mało zanieczyszczony. Nasza obejmuje również węgiel w konkurencyjnych cenach.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Agri-Tech.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń