Anpol Sp. z o.o. Techniki Bezwykopowe

Techniki bezwykopowe
ul. Kużaja 57 lok. 316, 41-922 Radzionków śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
Telefon
(32) 387 16 10

Informacje

Siedzibą Anpol Sp. z o.o. Techniki Bezwykopowe jest Radzionków w województwie śląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Techniki bezwykopowe.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (32) 387 16 10 lub mailową: anpol7@o2.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Anpol Sp. z o.o. Techniki Bezwykopowe. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Kużaja 57 lok. 316, 41-922 Radzionków.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.3854N, 18.90017E. [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Anpol Sp. z o.o. Techniki Bezwykopowe oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ł
M
Łukasz Malerczyk
Witam, Z całą odpowiedzialnością mogę Polecić firmę Anpol. Położyli u mnie 30m rurociągu kanalizacji deszczowej techniką bezwykopową, dokładnie w tym samym miejscu w którym był stary niedrożny. Na Śląsku nikt nie chciał się podjąć tej usługi ze względu na na liczne utrudnienia. Szef firmy po analizie wyszedł z propozycją zmniejszenia średnicy rurociągu, gdyż będą mniejsze koszty, chociaż chciałem większą średnice oczywiście decyzja należała do mnie. W dzisiejszych czasach nie spotyka się firm gdzie ważniejszy jest budżet klienta niż firmy. Pozdrawiam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.