"Lu-Bud" Lucjan Ibrom

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Kolejarzy 2, 42-600 Tarnowskie Góry, woj. śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
NIP
6451654008
Telefon

Informacje

Budowa i wykończenia pod klucz to branża, w której "Lu-Bud" Lucjan Ibrom prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Tarnowskie Góry w województwie śląskim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 608 282... lub napisz wiadomość e-mail na adres taxus.ed@wp.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 42-600 Tarnowskie Góry ul. Kolejarzy 2. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Lu-Bud" Lucjan Ibrom: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Lu-Bud" Lucjan Ibrom.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.