"Villex" Drzwi i Okna Najlepszych Marek

VILLEX - Drzwi przez które warto przejść!

Drzwi
ul. Opolska 23, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
poniedziałek 10:00 - 17:00
wtorek 10:00 - 17:00
środa 10:00 - 17:00
czwartek 10:00 - 17:00
piątek 10:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 831 151
Adres korespondencyjny
ul. Opolska 23, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

Opis działalności
Od 20 lat dostarczamy najlepsze drzwi do Państwa mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej.Drzwi okna rolety. Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz dogodne ceny. Naszym głównym celem jest dbanie o najlepsze relacje z naszymi klientami oraz dostarczanie drzwi i usług monterskich jak i serwisowych na jak najlepszym poziomie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Dogodne ceny i rabaty! ZAPRASZAMY!
Produkty i usługi
Oferujemy produkty:

drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, drzwi balkonowe, okna PCV, okna aluminiowe, fasady, okna antywłamaniowe.

Nowość! Elewacje klinkierowe

Nasza Firma Specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym, remontach kapitalnych budynków i wszelkich pracach wykończeniowych, które wiążą się z szeroko pojmowanym budownictwem ogólnym. Wykonujemy usługi z materiałów znanych marek budowlanych. Oferta firmy zawiera zarówno wykonawstwo z gotowych projektów domów jak i możliwość wybudowania domu według projektu klienta, przy wsparciu pracowni architektów Nasze domy planowane są pod kątem Funkcjonalności, trwałości energooszczędności i ekonomii.

Świetlne Powierzchnie Sufitowe (SPS) to nowoczesna technologia DPS, która pozwoli rozświetlić każde pomieszczenie białym lub kolorowym blaskiem. DPS Light to nowe rozwiązanie w zakresie Świetlnych Powłok Sufitowych, w których został zastosowany sufit napinany DPS oraz system świetlny w postaci ściemnialnych świetlówek w trzech barwach: czerwony, zielony i niebieski RGB - Red, Green, Blue). Mieszanie tych kolorów na powierzchni sufitu umożliwia uzyskanie prawie i6 milionów barw. Połączenie wszystkich trzech barw jednocześnie daje światło białe. W zależności od natężenia światła DPS Light może służyć do oświetlenia pomieszczenia lub jako element dekoracyjny. Sufity stosowane w rozwiązaniu SPS to referencje katalogowe DPS Cristal White T5077 i Cristal T500i o szerokości materiału 200 cm, które można ze sobą zgrzewać, tworząc powierzchnie do 50m2. Większe sufity wykonywane są z połączonych separatorem powłok. DPS Light to wyjątkowa propozycja dla klientów ceniących sobie nowoczesny design połączony z unikalnym wykonaniem.
Marki i specjalizacje
- AL-TECH
- OKNO-POL
- PORTA
- SAPELI
- POL-SKONE
- GERDA
- Dierre
- Purobrick
- STOMIX
- Sto
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kluczborski, strzelecki, Katowice, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, lubliniecki, tarnogórski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń