AUTO-EXPERT Regeneracja Naprawa Turbosprężarek

Profesjonalne centrum naprawy i regeneracji turbosprężarek spalinowych!

Regeneracja części samochodowych
ul. Rybnicka 142, 44-310 Radlin śląskie
poniedziałek 08:00 - 19:00
wtorek 08:00 - 19:00
środa 08:00 - 19:00
czwartek 08:00 - 19:00
piątek 08:00 - 19:00
sobota 08:00 - 15:00
niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(32) 456 49 80
324564980
327505425
503503101
autoexpert24@wp.pl
Adres korespondencyjny
ul. Rybnicka 142, 44-310 Radlin śląskie
Może cię zainteresować
. . . . .

Informacje

O nas
Nasza firma jest od kilku lat, prężnie rozwijającym się centrum regeneracji i naprawy turbosprężarek na rynku polskim. Nasz profesjonalizm zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu samego właściciela firmy, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jak i zakupionym urządzeniom.

Maszyny, które wykorzystujemy w procesie regeneracji są jednymi z najdroższych i najbardziej zaawansowanych na terenie Europy. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych urządzeń firmy SCHENCK, której sprzęt wykorzystywany jest na dzień dzisiejszy w procesie produkcji 90% nowych turbosprężarek.

Na wyposażeniu naszej pracowni są min.: wyważarka, doważarka, tester / regulator sterowników pneumatycznych i elektroniczno-pneumatycznych oraz jako nieliczni w Polsce posiadamy tester ATD-1, za pomocą którego możemy ocenić stan jak i dokonać kalibracji elektronicznych sterowników stosowanych w nowszych typach turbosprężarek.

Dla zapewnienia najwyższej jakości naszych usług, pomimo posiadania profesjonalnych urządzeń, w procesie regeneracji wykorzystujemy w 90% oryginalne podzespoły produkowane przez znanego i cenionego na całym świecie producenta części do turbosprężarek – firmy MELETT. Jesteśmy obecnie jedną z dwóch firm w województwie śląskim, która jest drugi rok z rzędu Złotym Klientem.

Fakt ten mogą Państwo zweryfikować kontaktując się z działem sprzedaży firmy MELETT:

Dział sprzedaży Polska: +48 52 320 00 49
Jest to najlepszy dowód na to, że korzystamy z najwyższej jakości części zamiennych i podchodzimy profesjonalnie do naszej pracy.

Turbosprężarka, turbosprężarki, turbosprężarek, regeneracja turbosprężarek, regeneracja turbosprężarki, regeneracja turbin, naprawa turbosprężarek, naprawa turbosprężarki, naprawa turbin, wtryskiwacze, wtryskiwacz, wtrysk, pompa wtryskowa, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja wtryskiwacza, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja wtrysków, regeneracja pompy wtryskowej, naprawa pompy wtryskowej, naprawa pomp wtryskowych, serwis samochodowy, warsztat samochodowy
Opis działalności
Profesjonalna regeneracja i naprawa turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp wtryskowych wszystkich typów do każdego rodzaju pojazdu z zastosowaniem jedynie wysokiej jakości części zamiennych. Zajmujemy się również sprzedażą nowych turbosprężarek jak i skupem uszkodzonych. Turbosprężarka, turbosprężarki, turbosprężarek, regeneracja turbosprężarek, regeneracja turbosprężarki, regeneracja turbin, naprawa turbosprężarek, naprawa turbosprężarki, naprawa turbin, wtryskiwacze, wtryskiwacz, wtrysk, pompa wtryskowa, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja wtryskiwacza.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje Państwu:

- Regenerację i naprawę turbosprężarek
- naprawę turbosprężarki z wykorzystaniem CAŁEGO NOWEGO układu wirującego
- sprzedaż fabrycznie nowych turbosprężarek
- diagnostykę turbosprężarek
- kompleksową usługa demontażu i montażu turbosprężarek
- regeneracje i naprawę elektronicznych sterowników turbosprężarek
- czyszczenie i kalibrowanie turbosprężarek

W procesie regeneracji wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości części zamienne, które w 90% pochodzą od europejskiego lidera w dziedzinie ich produkcji, firmy MELETT.

Dzięki ich zastosowaniu możemy Państwu udzielić PRAWDZIWEJ gwarancji na okres 12 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów.

Do każdej turbosprężarki dołączamy wykres z procesu doważania układu wirującego oraz diagnozę przyczyny uszkodzenia się turbosprężarki.

NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO, OPOLSKIEGO, MAŁOPOLSKIEGO ORAZ TERENIE CZECH i SŁOWACJI ODBIÓR I DOWÓZ TURBOSPRĘŻAREK CAŁKOWICIE GRATIS!

Nasza firma prowadzi program autoryzacji warsztatów,którzy odbyli specjalistyczne szkolenie w siedzibie naszej firmy. Pełną listę mechaników można znaleźć pod adresem:

http://regeneracjaturbosprezarek.pl/part.php

Korzystając z ich usług mogą Państwo skorzystać z promocji "GWARANCJA ABSOLUTNA". Po szczegółowe informację zapraszamy na naszą stronę jak i do warsztatów biorących udział w naszym programie.

Turbosprężarka, turbosprężarki, naprawa turbosprężarek, naprawa turbosprężarka, regeneracja turbosprężarki, regeneracja turbosprężarek, regeneracja turbosprężarek radlin, regeneracja turbosprężarek rybnik, regeneracja turbosprężarek katowice, regeneracja turbosprężarek kraków, regeneracja turbosprężarek opole, regeneracja turbosprężarek częstochowa, regeneracja turbosprężarek gliwice, regeneracja turbosprężarek zabrze, regeneracja turbosprężarek tychy, naprawa turbosprężarek, naprawa turbosprężarki, naprawa turbosprężarek śląsk, naprawa turbosprężarek opolskie, naprawa turbosprężarek małopolskie, naprawa turbosprężarek.
Marki i specjalizacje
Regenerujemy turbiny/turbosprężarki na terenie takich miast jak: Wodzisław Śląski, Rybnik, Pszów, Rydułtowy, Radlin, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Wisła, Zabrze, Kraków, Bielsko-Biała, Kędzierzyn-Koźle, Opole, Tychy, Wrocław, Tarnów, Mikołów, Mysłowice, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Chorzów, Knurów, Jaworzno, Olkusz, Pawłowice, Piekary Śląskie, Częstochowa, Bytom, Będzin i wiele, wiele innych miast.
Certyfikaty
Turbosprężarka, turbosprężarki, turbosprężarek, regeneracja turbosprężarek, regeneracja turbosprężarki, regeneracja turbin, naprawa turbosprężarek, naprawa turbosprężarki, naprawa turbin, wtryskiwacze, wtryskiwacz, wtrysk, pompa wtryskowa, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja wtryskiwacza, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja wtrysków, regeneracja pompy wtryskowej, naprawa pompy wtryskowej, naprawa pomp wtryskowych, serwis samochodowy, warsztat samochodowy, mechanika pojazdowa, pompy wtryskowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Driver
2018-10-18 23:39:07
Mniej niż zeroooo. Nieuczciwi. Nie polecam.
A
Agata
2018-10-18 23:11:24
Osoby pracujące tam jak i sam szef to śmiech. Oddałam auto 2 lata temu panowie wymienili kilka rzeczy bez mojej wiedy - wystawilam negatywną opinie. Od jakiegos czasu zaczeli odpowiadac na komentarze sprzed kilku lat, calość odpowiedzi na moj i zapewne wiekszac komentarzy jest przyszykowana tylko i wyłącznie aby naprawić reputację i nie ma nic wspólnego z prawdą. Mimo tego ostatnio znowu wróciłam do nich z myślą że się poprawiło bo mam blisko. Tym razem panowie nie potrafią wymienić sprzęgła w aucie.... jak było dno tak zostało.
M
Mateusz
2018-10-08 11:27:43
Wszystko ok, turbo śmiga już prawie drugi rok bez zarzutu

Słowa kluczowe