Biuro Bhp Ppoż Prawa Pracy Mgr Inż. Patrycjusz Goik

Usługi bhp

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Skrzyszowska 65c, 44-300 Wodzisław Śląski śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro Bhp Ppoż Prawa Pracy Mgr Inż. Patrycjusz Goik
ul. Skrzyszowska 65c, 44-300 Wodzisław Śląski śląskie
NIP
6472273317
Telefon
Biuro Bhp Ppoż Prawa Pracy Mgr Inż. Patrycjusz Goik

Informacje

Opis działalności firmy Biuro Bhp Ppoż Prawa Pracy Mgr Inż. Patrycjusz Goik w Wodzisław Śląski
Biuro Bhp Ppoż Prawa Pracy istnieje na rynku od 2021 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Właścicielem jest mgr inż. Patrycjusz Goik. Oferujemy usługi z zakresu bhp.
Produkty i usługi
Zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy to nie tylko obowiązek prawny, ale także priorytet, który dba o zdrowie i życie pracowników oraz chroni interesy przedsiębiorstwa. W tym celu oferujemy kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy, abyś mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że wszystkie normy i przepisy są zachowane.

Oferujemy:

- szkolenia wstępne bhp dla wszystkich grup pracowniczych,
- szkolenia okresowe dla pracowników na różnych stanowiskach, w tym robotniczych, administracyjno-biurowych, osób kierujących pracownikami, pracodawców oraz służb BHP,
- ocenę ryzyka zawodowego,
- kontrolę warunków pracy,
- postępowanie powypadkowe,
- prowadzenie rejestrów,
- szkolenia ppoż,
- szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, z możliwością wydania odpowiednich zaświadczeń.

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają bogate doświadczenie w branży i stale śledzą zmiany w przepisach, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard usług. Bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet, dlatego z nami możesz spać spokojnie, wiedząc, że jesteś w dobrych rękach.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły naszej oferty i dopasować ją do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Bezpieczny biznes to udany biznes!
Zasięg działania
Firma Biuro Bhp Ppoż Prawa Pracy Mgr Inż. Patrycjusz Goik z lokalizacji: Wodzisław Śląski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń