"Partner" Robert Buras Zdzisław Odziemek

Dostarczamy Najlepszym

Opakowania
ul. Łanowa 45, 25-147 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(41) 345 67 15
Adres korespondencyjny
ul. Łanowa 45, 25-147 Kielce świętokrzyskie

Informacje

O nas
Firmy Partner & Partner-Ka wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, którzy poszukują wysokiej jakości markowych produktów, posiadają bardzo szeroką gamę wysokiej jakości asortymentów.
Nasze produkty odnajdują swoje zastosowanie w sklepach spożywczych, wielobranżowych, chemicznych, cukierniach, lokalach gastronomicznych i wielu innych zakładach produkcyjnych.

Nasza Misja:

Jako profesjonalny dystrybutor chcemy zaspokoić żądania wszystkich naszych klientów dostarczając im produkty najwyższej jakości w jak najlepszych cenach. Staramy się także aby nasza oferta stawała się coraz bogatsza i była w stanie zaspokoić potrzeby każdego naszego partnera.

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Firmy Partner & Partner-Ka to stabilne firmy o szerokim asortymencie i ugruntowanej pozycji na rynku. Jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem staramy się być najlepsi we wszystkim co robimy dlatego cieszymy się uznaniem wśród producentów oraz naszych klientów. Taka polityka pozwala na stabilny rozwój naszych klientów i nas samych.
Opis działalności
Firmy Partner oraz Partnerka są dynamicznie rozwijającymi się polskimi firmami działającymi w branży szybko rotujących artykułów gospodarstwa domowego oraz produktów jednorazowego użytku i opakowań. Działamy na rynku od 1995 roku i obecnie jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów wyżej wymienionych produktów w naszym regionie.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę artykułów gospodarstwa domowego takich jak folie aluminiowe, rękawy, papiery do pieczenia, ścierki, mopy, wiadra, miski oraz worki na śmieci, papiery toaletowe i ręczniki papierowe. Znajdą Państwo u nas duży wybór świec ozdobnych i okolicznościowych, balonów oraz serwetek. Specjalizujemy się także w dystrybucji opakowań jednorazowych i kateringowych dla lokali gastronomicznych.

W stałej sprzedaży posiadamy wiadra plastikowe z wyciskaczami do mopów, miski kwadratowe, okrągłe oraz plastikowe kosze na śmieci i bieliznę. Uzupełnienie oferty stanowią doniczki, skrzynki na kwiaty oraz wiele innych artykułów AGD takich jak lejki, termometry czy wkładki do zlewu.
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę artykułów gospodarstwa domowego w dziedzinie opakowań i nie tylko.

Oferujemy produkty AGD marki PARTNER, YORK,KONEX, GOSIA.
Dysponujemy papierami toaletowymi i ręcznikami marki SINDY, SERWUS, LINTEO.
W sprzedaży posiadamy także znicze i wkłady marki MAX-POL, KERZEN, BISPOL, VIRTUS.
Proponowaną przez naszą firmę marką opak.jednorazowych i reklamówek jest SARANTIS.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
buski, jędrzejowski, konecki, opatowski, skarżyskie, starachowicki, staszowski, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń