Autolin Moto Serwis mgr Zbigniew Linertowicz

Elektromechanika
ul. Pakosz 53, 25-040 Kielce świętokrzyskie
(11 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Siedzibą Autolin Moto Serwis mgr Zbigniew Linertowicz jest Kielce w województwie świętokrzyskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Elektromechanika.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Autolin Moto Serwis mgr Zbigniew Linertowicz poprzez email: autolin.moto.serwis@neostrada.pl lub telefon: 696 484 168 .
Siedziba firmy Autolin Moto Serwis mgr Zbigniew Linertowicz znajduje się pod adresem 25-040 Kielce ul. Pakosz 53,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Autolin Moto Serwis mgr Zbigniew Linertowicz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
K
Klient
Drogo jak u żyda. Poza tym diagnoza nie trafiona. Straciłem czas i kase.
M
T
Mariusz Tentor
Polecam!
R
RAFAŁ
To jest mechanik z prawdziwego zdarzenia, fachowo, dokładnie, czysto na tapicerce. Bez wątpliwości najlepszy u jakiego byłem-to moja 4 naprawa w tym zakładzie Auto-lin. Godny polecenia.
B
Borys
Robią co do nich należy, zawsze znajdą chwilę nawet dla starego grata którym się poruszam, którego gdzieś indziej nie chcieli dotykać, nie każdy ma tyle kasy by jeździć nowym. Dziękuję mechanikom z Autolin Kielce-Pakosz.
T
Tomi
Szybko się uwinęli z wymianą potrzebnych części bez żadnego "ale". Auto poprawnie jedzie, bez ściemy, mówią, co zrobili i dla czego. Koszty skalkulowane z rozsądkiem i szacunkiem dla klienta. Pozytyw.
W
Waldi
Po polerowaniu reflektorów wreszcie coś widać! Bardzo ładnie zrobione lampy. Dobra robota polecam. Waldi skoda octavia.
K
Kiniu
Dobry warsztat,trudny temat zrobili na medal!
F
Fiona
Polecam. Dobry kontakt z obsługą. Wykonanie zlecenia uzgodnione ze szczegółami. Małe koszty w odniesieniu do innych warsztatów. Łatwy dojazd.
R
Robert
Warsztat bardzo dobrze wykonuje naprawy, ceny są niskie i uzasadnione wymiany, wszystko do wglądu dla właściciela pojazdu. Gwarancja jest udzielana na piśmie z numerem fabrycznym części. Porządna stacja napraw. Polecam!
J
Jerzy
Niewątpliwym plusem jest wiedza i zakres napraw, od opony po silniki, a wszystko w jednym miejscu. Ludzie tam pracujący są życzliwie nastawieni, z humorem wykonują swoje zadania, widać atmosfera pracy jest właściwa. Zlecona naprawa wykonana została w sposób znakomity. Godna pochwały firma-polecam!
P
Paweł
Perfekcja i dokładność. Naprawy wykonywane z gwarancją na części i montaż. Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.