P.U.H. Jacek Jopek

Przewozy autokarowe
ul. Słodowa 8, 28-300 Jędrzejów świętokrzyskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy P.U.H. Jacek Jopek jest Przewozy autokarowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Jędrzejów w województwie świętokrzyskim.
Pracownicy P.U.H. Jacek Jopek udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: jj.89@wp.pl lub telefon: 503 043...
Adres wykonywania działalności przez P.U.H. Jacek Jopek to ul. Słodowa 8, 28-300 Jędrzejów. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych P.U.H. Jacek Jopek.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
E
1
Ed 12
Jak zawsze sprawne i rzetelne wykonanie usługi. Polecam
J
Janusz
Bardzo profesjonalny i godny polecenia przewoźnik.
C
Cezary
Wszystko ok
M
K
marek kielce
Polecam tą firmę. Nie mam żadnych uwag, bardo profesjonalni.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.