Wds Serwis s.c. Sebastian Tyślik Piotr Krysiak

Nadzorujemy i naprawiamy instalacje kanalizacyjne o każdej porze

Hydraulicy
26-020 Łagiewniki 70/6 świętokrzyskie
(14 opinii) napisz opinię
Wds Serwis s.c. Sebastian Tyślik Piotr Krysiak
26-020 Łagiewniki 70/6 świętokrzyskie
Telefon
Wds Serwis s.c. Sebastian Tyślik Piotr Krysiak

Informacje

Opis działalności firmy Wds Serwis s.c. Sebastian Tyślik Piotr Krysiak w Łagiewniki
Sebastian Tyślik oraz Piotr Krysiak prowadzą firmę zajmującą się całodobową naprawą usterek kanalizacyjnych - WDS Serwis. Siedziba naszego biura znajduje się w Łagiewnikach, w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy.
Produkty i usługi
WDS Serwis to firma, która zapewnia Państwu doraźną pomoc podczas każdej awarii kanalizacji lub domowej oczyszczalni ścieków. Do Klientów dojeżdżamy nawet w nocy. Podczas czyszczenia kanalizacji wykorzystujemy metodę hydrodynamiczną WUKO. Jest to sposób bezpieczny dla naturalnego środowiska, ponieważ nie opiera się na działaniu silnych chemicznie preparatów żrących. Bazuje jedynie na wypłukiwaniu i udrożnianiu rur za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem. Ponadto zajmujemy się czyszczeniem separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczu. Serwisujemy też piaskowniki, wpusty uliczne i studnie rewizyjne. Świadczymy usługi asenizacyjne.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, zakładami przemysłowymi, wspólnotami mieszkaniowymi, hotelami, czy centrami handlowymi.

Do naszych usług należy:
- stały nadzór i konserwacja instalacji kanalizacyjnych;
- czyszczenie i udrażnianie kanalizacji sanitarnej, deszczowej i - przemysłowej metodą hydrodynamiczną (WUKO);
- czyszczenie i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków;
- czyszczenie pionów kanalizacyjnych, przykanalików, kolektorów, przyłączy, wpustów ulicznych, osadników, studni rewizyjnych;
- monitoring i inspekcja sieci kanalizacyjnych kolorową kamerą TV;
- odmrażanie rur kanalizacyjnych;
- wycinanie korzeni wrastających w rury kanalizacyjne;
- gospodarka odpadami płynnymi.

Dla osób zainteresowanych możemy wystawić fakturę VAT za każdą usługę. Zapraszamy do kontaktu - firma WDS Serwis z Łagiewnik.
Zasięg działania
Firma Wds Serwis s.c. Sebastian Tyślik Piotr Krysiak z lokalizacji: Łagiewniki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, świętokrzyskie

Opinie

(14 opinii) napisz opinię
S
Sebastian
Firma wielokrotnie interweniowała i musiała pomagać nam w udrażnianiu studzienek rewizyjnych oraz miejskich instalacji kanalizacyjnych. Wykonali masę dobrej roboty, dlatego rekomendujemy ich usługi.
M
Mirek
Polecam firmę WDS Serwis, ponieważ kiedy zgłosiliśmy im awarię naszej przydomowej oczyszczalni, to od razu zjawili się na miejscu. Przepchali główne rury za pomocą specjalnej metody ciśnieniowej. Dysponowali niezbędnym szambowozem oraz wężami i osprzętem i szybko usunęli usterkę.
D
Dominik
Firma zajmowała się wycinką korzeni, które wrastały w rury kanalizacyjne na terenie mojej posesji. Świetni specjaliści!
A
Andrzej
Jestem zadowolony zarówno z poziomu obsługi, jak i jakości usług. Polecam!
X
xyz
Szeroki zakres usług, w bardzo dobrych cenach. Warto na nich polegać!
E
Ernest
Polecam każdemu, kto poszukuje fachowców od udrażniania kanalizacji. Szybko realizują zlecenia i w dobrej cenie.
K
Kaja
Zawsze można na nich polegać! Nie raz uratowali mnie podczas awarii hydraulicznej w domu! Świetna ekipa!
A
Arkadiusz
Wielokrotnie korzystałem z ich usług. To rzetelna i profesjonalna firma, która działa natychmiastowo. Polecam!
W
Wiktor
Firma oczyściła nasz separator tłuszczu. Cena za usługi bardzo przystępna.
M
Miłosz
Firma jest rzetelna i uczciwa. Co ważne dotarła do mojej firmy o 2 w nocy i szybko zajęła się zapchaną kanalizacją. Bardzo bałem się większej usterki, która na wiele godzin mogłaby zahamować produkcję, ale na szczęście trafiłem na profesjonalistów.
W
Wiktoria
Usługi asenizacyjne oceniam bardzo dobrze. Zawsze terminowo odbierają ode mnie nieczystości płynne i wystawiają odpowiedni dokument.
A
Agata
Polecam ich do udrożniania kanalizacji. Za pomocą metody WUKO bardzo dokładnie usuwają wszystkie złogi, jakie pojawiają się w rurach. Metoda nie wpływa negatywnie na środowisko!
A
Arkadiusz
Panowie nadzorują kanalizacje w naszym miasteczku. Posiadają kamery TV, które docierają wszędzie i dają dokładny obraz tego, co dzieje się w środku. Dzięki ich pracy nie mamy żadnych awarii ani usterek, polecam.
P
Przemek
Polecam tę firmę wszystkim osobom, które korzystają z przydomowego szamba. Niestety moje rury się zapchały i mało co, szambo nie wylało. Szybko zadzwoniłem po ekipę WDS Serwis, która natychmiast zjawiła się na miejscu i rozpoczęła prace mające na celu udrożnienie urządzeń. Po dłuższym czasie udało się naprawić usterkę, za co byłem bardzo wdzięczny.

Słowa kluczowe

wuko,