Calibrate Sp. z o.o.

Taksometry, tachometry i tachografy
ul. Targowa 136, 26-008 Górno świętokrzyskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)

Informacje

Taksometry, tachometry i tachografy to branża, w której Calibrate Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Górno w województwie świętokrzyskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 731 000... lub mailową: biuro@tachografypolska.pl
Z przedstawicielem firmy Calibrate Sp. z o.o. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 26-008 Górno ul. Targowa 136,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Calibrate Sp. z o.o.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
W
Wesoły
Webasto naprawione w mgnieniu oka. Więc nic tylko polecić ! Obsługa 100/100
Z
Zbychu
Za kalibrację objad gratis,nie spotykane.!!!!!!!!!!!!!!!
Z
Zbychu
Za kalibrację objad gratis,nie spotykane.!!!!!!!!!!!!!!!
O
Olek
Momentalnie ogarniaja temat.
S
B
Sebastian Bedla
Polecam. Wszystko idealnie.
K
F
Katarzyna F
Szybka i sprawna pomoc. Panowie mili i profesjonalni
A
G
Adrian Gołacz
Bardzo solidnie wszystko chłopaki ogarnęli. Obiad w barze obok w cenie kalibracji. Rzadkość. Byłem przejazdem na pewno wrócę innym zestawem.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.