Chelosiowy Dworek

Nowoczesna sala bankietowa na wynajem

Restauracje
26-065 Jaworznia 208A świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
690 900 280
Adres korespondencyjny
26-065 Jaworznia 208A świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Witamy Państwa w Chelosiowym Dworku, nowoczesnym obiekcie, który znajduje się w Jaworzni, w województwie świętokrzyskim. Prowadzimy hotel oraz restaurację z salą bankietową. Zapewniamy pyszne jedzenie , wygodne pokoje noclegowe oraz możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej.
Produkty i usługi
Chelosiowy Dworek to wyjątkowe miejsce, ponieważ zlokalizowany jest obok znanej i pięknej jaskini - Chelosiowej Jamy. Naszym gościom zapewniamy 12 pokoi dla dwóch osób oraz 1 pokój dostosowany do osób niepełnosprawnych. Każde pomieszczenie posiada oddzielną łazienkę, wyposażone jest w telewizor i dostęp do bezpłatnego internetu. O komfortowy pobyt dba nasza obsługa, która jest dla Państwa dostępna przez cały czas.

W tym samym budynku znajduje się także nasza restauracja, gdzie serwujemy głównie polskie dania. Staramy się, aby były lekkie i pożywne. Najważniejsza jest dla nas świeżość wszystkich składników oraz dobry smak. Zadbaliśmy o świetny wystrój restauracji, w której można zjeść romantyczną kolację lub rodzinny obiad. Nasi kelnerzy chętnie doradzą w wyborze potraw. Zapewniamy miłą obsługę oraz szeroki wybór dań.

Obsługujemy salę bankietową, która mieści 250 gości. Jest wyposażona w nagłośnienie i klimatyzację. Mieliśmy okazję organizować takie uroczystości jak:
- wesele,
- urodziny,
- komunie,
- chrzciny,
- stypy,
- imprezy rodzinne,
- spotkania biznesowe,
- imprezy firmowe.

Posiadamy własny salon fryzjerski, więc Parom Młodym, które zdecydują się wyprawić wesele w naszej sali, zapewniamy bardzo przystępne pakiety. Dbamy o każdy szczegół podczas organizacji imprezy. Zapewniamy również liczne atrakcje weselne.

Oferujemy usługi cateringowe. Nasi kucharze wybiorą razem z Państwem kartę menu izadbają o najlepszy smak każdej potrawy.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin Chelosiowego Dworku w Jaworzni oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń