Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ... "

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Informacje

Opis działalności

Transport towarów sypkich, skup i sprzedaż zbóż, nawozów, handel płodami rolnymi.

O nas

Wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej skłoniło nas do założenia Firmy FHU Agro Gold 2012 r. Od roku 2012 do początku 2017 roku firma posiadała 2 działy: dział handlu zbożami i nawozami oraz dział transportu i logistyki.

Dział handlu zajmuje się skupem zbóż oraz rośli oleistych bezpośrednio od rolników, jak i od firm handlowych na terenie kraju oraz za granicą, na Słowacji, Czech i Węgrzech. Jeśli chodzi o sprzedaż, to towar głównie jest sprzedawany na terenie kraju do mieszalni pasz oraz młynów. Eksportujemy również towar do takich krajów jak: Niemcy, Słowacja, Czechy, Węgry oraz Austria. Towar, który skupujemy to: pszenica paszowa, jak i konsumpcyjna, kukurydza, jęczmień, owies, pszenżyto, żyto. Rośliny motylkowe Łubin, Bobik, Groch, Soja.

Dział ten zajmuje się również obrotem nawozami (opis nawozów znajduje się na naszej stronie www.agrogold.com.pl).

Standard Dobrych Praktyk Wytwarzania i Transportu Pasz GMP+ Wprowadzenie Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) w zakresie pasz gwarantuje, że produkowane, składowane i transportowane przez naszą firmę i jej dostawców pasze, mieszanki paszowe i premiksy nie powodują zagrożenia dla zwierząt – i są bezpieczne dla ludzi, oraz certyfikat Red Cert.

REDcert jest systemem certyfikacji biomasy i biopaliw zgodny z wymaganiami Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 2009/28 w sprawie promowania energii ze źródeł odnawialnych.

Firma posiada też własne środki transportu tj. ciągniki siodłowe w naczepami typu wywrotka o kubaturze od 47-53m3 przystosowane do przewozu materiałów sypkich.

Firma nieprzerwanie od 2014 roku uczestniczy w programie rzetelna firma co świadczy iż comiesięczny monitoring potwierdza rzetelność firmy oraz to że firma reguluje swoje zobowiązania na bieżąco.

Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia nowej firmy która przejmie dział Handlu i będzie to Agro Gold sp. z o.o. s.k a FHU Agro Gold Wioleta Prysak będzie prowadziła tylko dział transportu i logistyki.

Produkty i usługi

Jesteśmy stabilnym partnerem dla producentów zbóż. Oferujemy produkty o wysokich walorach jakościowych.

Prowadzimy hurtowy skup oraz sprzedaż ziaren zbóż, roślin oleistych, motylkowych, strączkowych, sprzedaż nawozów sztucznych zarówno dla klientów hurtowych jak i detalicznych.

Posiadamy szeroką gamę nawozów azotowych, fosforowych, potasowych oraz wieloskładnikowych NPK, PK, NP, NK itp. jak również nawozy wapniowe we wszystkich postaciach.

Oferujemy możliwość bezpośredniego dowozu nawozów do klienta lub odbioru z fabryki.

Prowadzimy skup i sprzedaż:

ZBÓŻ KONSUMPCYJNYCH:
- pszenicy,
- jęczmienia,
- żyta,
- owsa.

ZBÓŻ PASZOWYCH:
- pszenicy,
- jęczmienia,
- pszenżyta,
- owsa,
- żyta,
- kukurydzy.

ZIARNA ROŚLIN MOTYLKOWYCH:
- soi,
- bobik,
- łubinu,
- grochu.

ŚRUTY I DODATKI PASZOWE:
- śruta sojowa Hipro,
- śruta sojowa Midpro,
- śruta słonecznikowa,
- śruta rzepakowa,
- makuch rzepakowy,
- DDGS,
- otręby pszenne,
- otręby żytnie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy rozszerzyliśmy ofertę o spedycję krajową i międzynarodową w transporcie towarów sypkich.

Posiadamy własne środki transportu typu wywrotka, oferujemy kompleksową i fachową obsługę logistyczną w zakresie transportu i spedycji.

W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt.

Posiadamy laboratorium do badania jakości zbóż i roślin oleistych.

Badania jakości zbóż, badania jakości zboża, badania zboża, badanie jakości roślin oleistych, badania jakości roślin oleistych, badania roślin oleistych, badanie roślin oleistych.

Certyfikaty

Posiadamy Certyfikaty jakości takie jak GMP+ (dla Handlu i Transportu) Standard Dobrych Praktyk Wytwarzania i Transportu Pasz GMP+ Wprowadzenie Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) w zakresie pasz gwarantuje, że produkowane, składowane i transportowane przez naszą firmę i jej dostawców pasze, mieszanki paszowe i premiksy nie powodują zagrożenia dla zwierząt - i są bezpieczne dla ludzi, oraz certyfikat Red Cert.
Opinie
Klient
2017-04-20
Polecam.
płody rolne, handel płodami rolnymi, skup płodów rolnych, płody rolne skup, skup zboża, zboże skup, sprzedaż zboża, sprzedaż zbóż, sprzedaż nawozów, zboże sprzedaż, nawozy sprzedaż, nawozy handel, handel nawozami, nawozy mocznik, nawozy saletrzak, nawozy saletra, nawozy polifoska, nawozy polidap, mocznik, saletrzak, saletra, polfoska, podidap, transport materiałów sypkich, transport zbóż, transport zboża, agro-gold, agro gold, skup i sprzedaż zbóż, skup i sprzedaż zboża, hurtowy skup ziaren zbóż, sprzedaż zboża w hurcie, rośliny oleiste, rośliny motylkowe, rośliny strączkowe, nawozy sztuczne, zboża konsumpcyjne, pszenica, jęczmień, żyto, owies, pszenżyto, kukurydza, ziarna roślin motylkowych, soia, bobik, groch, śruty, dodatki paszowe, śruta sojowa, śruta sojowa hipro, śruta sojowa midpro, śruta słonecznikowa, śruta rzepakowa, makuch rzepakowy, ddgs, otręby pszenne, otręby żytnie, dowóz nawozu do klienta, transport nawozu, międzynarodowy transport towarów sypkich, krajowy transport towarów sypkich, nawozy azotowe, nawozy fosforowe, nawozy potasowe, nawozy wieloskładnikowe, npk, pk, np, nk, agro - gold, transport towarów sypkich i zbóż, transport krajowy i międzynarodowy towarów sypkich, skup i sprzedaż nawozów i zbóż, wapna rolnicze, agrolok, elplon, nawozy węglanowe, wapno granulowane, nawozy mineralno organiczne, dolomit, nordkalk, agrodol, wapno granulowane granulka, skup zbóż paszowych, skup zboża paszowego, zboże, zboze, zboza, zboża

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
26-070 Sarbice Drugie 46a, woj. świętokrzyskie