Andrzej Karasiński Firma Handlowo-Usługowa Transport Dźwigowy

Wynajem maszyn budowlanych z obsługą operatorską

Podnośniki
ul. Spacerowa 9, 26-200 Końskie, woj. świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Karasiński Firma Handlowo-Usługowa Transport Dźwigowy
ul. Spacerowa 9, 26-200 Końskie, woj. świętokrzyskie
NIP
6581319248
Telefon
Andrzej Karasiński Firma Handlowo-Usługowa Transport Dźwigowy

Informacje

Opis działalności firmy Andrzej Karasiński Firma Handlowo-Usługowa Transport Dźwigowy w Końskie
Firma Handlowo-Usługowa Transport Dźwigowy ma swoją siedzibę w Końskich, w województwie świętokrzyskim. Przedsiębiorstwo Andrzeja Karasińskiego oferuje usługi budowlane od 1997 roku. Zajmuje się pracami na różnych wysokościach z użyciem żurawi oraz podnośników koszowych.
Produkty i usługi
Usługi budowlane, remontowe i porządkowe wykonywane są od lat przez Firmę Handlowo-Usługową Transport Dźwigowy. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych operatorów urządzeń i systematycznie powiększa park maszynowy. Zapewnia terminowe, precyzyjne i konkurencyjne cenowo usługi dla podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz instytucji.

Przedsiębiorstwo oferuje:
-wynajem dźwigów samojezdnych,
-wynajem podnośników koszowych,
-wynajem żurawi wieżowych,
-wynajem ładowarek,
-wynajem autolawet,
-wynajem wózków widłowych,
-wynajem podestów nożycowych.

Największe dźwigi i podnośniki koszowe mogą prowadzić prace kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Urządzenia dźwigowe podnoszą ważące kilkadziesiąt ton ładunki. Można do nich zaliczyć elementy stalowe i betonowe, maszyny, pojazdy, łodzie, a także kontenery. Dźwigi używane są przy budowie hal stalowych, masztów, kominów, wież oraz konstrukcji reklamowych. Firma posiada zarówno dźwigi samojezdne, jak i montowane na placach budowy żurawie wieżowe. Z kolei podnośniki przydają się do wycinania drzew i przycinania ich gałęzi. Z koszy podnośników można też usuwać śnieg i sople, myć okna, naprawiać lampy uliczne oraz zająć się montażem i naprawą sieci energetycznej. Firma dysponuje zwyżkami na podwoziach samochodów dostawczych i ciężarowych oraz podnośnikami teleskopowo-przegubowymi. Wynajmuje też zapewniające pracę na maksymalnej wysokości 8, 10 albo 12 metrów podnośniki nożycowe.

Ofertę uzupełniają wózki widłowe do prac w halach i poza budynkami, ładowarki do załadunku i rozładunku palet oraz materiałów sypkich, a także autolawety. Na lawetach przewożone są maszyny budowlane, rolnicze i komunalne. Można nimi również transportować materiały budowlane.

Z Firmą Handlowo-Usługową Transport Dźwigowy można się skontaktować telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Andrzej Karasiński Firma Handlowo-Usługowa Transport Dźwigowy z lokalizacji: Końskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń