Dikel 1 Sp. z o.o.

Wszystko czego potrzebują rośliny

Sprzedaż wysyłkowa
26-212 Piaski Królewieckie 4 świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dikel 1 Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Dikel 1 Sp. z o.o. w Piaski Królewieckie
Spółkę Dikel 1 prowadzimy w Piaskach Królewieckich, w województwie świętokrzyskim. W internetowym Sklepie Kwiecistym sprzedajemy wszystko, co potrzebne w ogrodach, na tarasach i na balkonach. Działamy w branży od kilku lat i przez ten czas zyskaliśmy uznanie w oczach klientów.
Produkty i usługi
W Dikel 1 kładziemy nacisk na wysoką jakość, przystępne ceny i duży wybór. Oferujemy produkty, które znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, na balkonach, na tarasach oraz w ogrodach. Doskonałym przykładem są doniczki różnej wielkości, w rozmaitych kształtach i w wielu wariantach kolorystycznych. Wykonane z tworzyw sztucznych doniczki i donice wyróżniają się pod względem estetyki i wytrzymałości. Same w sobie są piękne, a razem z roślinami komponują się w idealną całość! Do tego doniczki z tworzyw sztucznych łatwo utrzymać w czystości!

Wśród nowoczesnych doniczek znajdują się konstrukcje samonawadniające, z podstawką, a także misy. Ponadto sprzedajemy okrągłe, kwadratowe, podłużne, wiszące, rattanowe i wiele innych doniczek. Mamy też podstawki, uchwyty i dużo innych akcesoriów. W Sklepie Kwiecistym dostępne są również:
-zbiorniki na deszczówkę,
-akcesoria do beczek na deszczówkę,
-konewki,
-zraszacze,
-kompostowniki,
-stojaki choinkowe,
-nawozy i środki ochrony roślin.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w Sklepie Kwiecistym! Więcej informacji o dostępnych artykułach ogrodniczych udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Dikel 1 Sp. z o.o. z lokalizacji: Piaski Królewieckie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń