Gabinet logopedyczny i rehabilitacyjny Wioletta Lewicka Stepień

Poprawa mowy i rehabilitacja

Logopedzi
ul. Ożarowska 15, 27-600 Sandomierz świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
735031301
Gabinet logopedyczny i rehabilitacyjny Wioletta Lewicka Stepień

Informacje

Opis działalności
Gabinet logopedyczny i rehabilitacyjny prowadzę od 2008 roku. Nazywam się Wioletta Lewicka Stępień i jestem logopedą. Mój gabinet znaleźć można w Sandomierzu, w województwie świętokrzyskim.
Produkty i usługi
Oferuję komplet usług z zakresu logopedii oraz rehabilitacji osób dorosłych i dzieci. W moim gabinecie podejmowane są różnorodne metody terapii dopasowane do pacjenta.

Wady logopedyczne można rozwiązać bowiem za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń, metod terapii oraz rzetelnej pracy. Wyposażyłam gabinet w odpowiednio skonstruowane pokoje zapewniające pacjentom bezpieczeństwo i komfortowe samopoczucie.

Dysponuję nowoczesnym sprzętem terapeutycznym, posiadam również liczne pomoce edukacyjne zachęcające najmłodszych pacjentów do współpracy.

Moja oferta to diagnoza i terapia logopedyczna dzieci i młodzieży z takimi przypadłościami jak:
- wady wymowy,
- opóźniony rozwój mowy,
- alalia,
- afazja,
- niepłynność mówienia, jąkanie się.

Przyjmuję również dzieci słabosłyszące, z implantem ślimakowym, z Centralnymi Zaburzeniami Przetwarzania Słuchowego. Mam zajęcia także dla dzieci z autyzmem, z Zespołem Aspergera, z Zespołem Downa oraz z FAS (Alkoholowy Zespół Płodowy).

Pomagam ludziom z porażeniem mózgowym. Leczone są również osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz dzieci wymagające wczesnej interwencji i stymulacji logopedycznej.

Zapraszam do skorzystania z oferty - Gabinet logopedyczny i rehabilitacyjny
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie, sandomierski, stalowowolski, tarnobrzeski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
NaTi911
Zajmują się też fizykoterapią. W ramach tego wykonują elektrostymulację. Działa naprawdę dobrze. Efekty są zadowalające i to już w krótkim czasie.