Transbet Piotr Stopiński

Profesjonalne roboty budowlane.

Beton
ul. Ignacego Mościckiego 9, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
Poniedziałek 7:00 - 16:00
Wtorek 7:00 - 16:00
Środa 7:00 - 16:00
Czwartek 7:00 - 16:00
Piątek 7:00 - 16:00
Sobota 7:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
(10 opinii) napisz opinię
Transbet Piotr Stopiński
ul. Ignacego Mościckiego 9, 26-110 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
NIP
6631277760
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Biuro
412533036
Transbet Piotr Stopiński

Informacje

Opis działalności firmy Transbet Piotr Stopiński w Skarżysko-Kamienna
Nazywam się Piotr Stopiński i jestem właścicielem firmy Transbet. Nasza siedziba mieści się w Skarżysku-Kamiennej, na terenie województwa świętokrzyskiego. Na rynku działamy od 1991 roku.
Produkty i usługi
Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje między innymi usługi koparką oraz usługi koparko-ładowarką. Zajmujemy się również pracami budowlanymi oraz transportem samochodowym, jednak głównym przedmiotem naszej działalności jest beton i cement - zapewniamy bowiem certyfikowany beton oraz bloczki fundamentowe.

Ponadto oferujemy:
- utwardzanie terenu,
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne,
- beton towarowy, beton drogowy, bloczki betonowe, płyty betonowe zbrojone, beton towarowy z certyfikatem,
- podsypki cementowe,
- usługi koparką,
- transport materiałów sypkich, transport kamienia,
- płyty drogowe.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi usługi jesteśmy w stanie wykonać szybko i rzetelnie. Dysponujemy pompami do betonu oraz wywrotkami i naczepami, dostosowanymi do transportu suchych mas betonowych oraz kruszyw, a także odpowiednio dużą liczbą betonomieszarek, co pozwala na ciągłą dostawę betonu na budowę.

Atutem naszej działalności jest sprawnie działający system logistyczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szybkie dostarczenie zamówionych produktów.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią: kruszenie betonu, rozbiórki i wyburzenia.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Transbet Piotr Stopiński z lokalizacji: Skarżysko-Kamienna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie

Aktualności

koparka

19.11.2022

Zanim rozpocznie się budowę domu, ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża - dzięki temu będziecie mieć pewność, że dom będzie zbudowany na mocnych i trwałych fundamentach. W ramach naszych usług świadczymy kompleksowe prace ziemne, zajmiemy się utwardzaniem terenu, wykonamy też wykopy pod fundamenty oraz pod instalacje wodno-kanalizacyjne. Zapraszamy!

beton

10.09.2022

Na budowie beton jest niezwykle ważny - to podstawa wielu prac budowlanych. Warto postawić na beton, który posiada odpowiednie parametry, dzięki temu będziecie mieć pewność, że wznoszona konstrukcja będzie wytrzymała i trwała na lata. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej klasy beton certyfikowany oraz beton towarowy. Dostarczymy go do Was własnym transportem.

bloczki

29.07.2022

Bloczki betonowe są niezbędne podczas wznoszenia ścian nośnych i działowych, dlatego wykorzystuje się je na placach budowy czy podczas remontów. Dzięki nim cała konstrukcja będzie stabilna, pozwalają też na zwiększenie jej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy solidne bloczki betonowe wykonane z odpornego na pęknięcia betonu, co zapewnia ich dużą trwałość. Zapraszamy!

beton

30.05.2022

Beton jest wykorzystywany w budownictwie ze względu na swoje doskonałe właściwości. Stanowi jeden z najtwardszych i najtrwalszych materiałów, jest bardzo odporny na korozję oraz ściskanie. Dzięki temu doskonale sprawdza się do budowy fundamentów, wznoszenia ścian piwnicznych czy budowy stropów. Z powodzeniem można stosować go przy wielu pracach wykończeniowych. Jeśli szukacie wysokiej jakości betonu, zapraszamy do nas!

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
C
Cyklopp345
Od dłuższego czasu zaopatrujemy się u nich w beton towarowy, bardzo dobra jakość i konkurencyjna cena. Zapewniają też transport, to duże udogodnienie.
R
Romek
Znakomity kontakt z firmą, bieżąca dostawa betonu na budowę. Szczerze polecam!
C
Cezary
Beton najwyższej jakości. Korzystam z niego od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
J
Jagoda
Nie mam żadnych zastrzeżeń, firma wzorowo wywiązała się ze swoich obowiązków. Polecam.
K
Kamil
Wysoka jakość usług, konkurencyjna cena i terminowość. Polecam!
A
Andrzej
Profesjonalna, rzetelna firma. Polecam.
A
Artur
Wykonanie dojazdu do działki budowlanej wykonane perfekcyjnie. Bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do zadania. W pełni polecam współpracę!
K
Kacper
Bardzo dobrej jakości beton
G
Grzegorz
Polecam Firmę
M
Maria
Polecam

Słowa kluczowe