Dolbus Travel Wynajem Autokarów i Busów w Panoramie Firm

Dolbus Travel Wynajem Autokarów i Busów

Wynajem Autokarów - Polska - Zagranica Przewozy autokarowe Skarżysko

ul. Kossaka 14
26-110 Skarżysko-Kamienna, woj. świętokrzyskie
dodatkowe dane kontaktowe
Informacje

Opis działalności

Firma Przewozowa "DOLOBUS TRAVEL" świadczy usługi przewozu osób najwyższej klasy AUTOKARAMI I BUSAMI. Wyróżniamy się terminowością usług, wysokiej jakości taborem, atrakcyjną ceną zaś ponad wszystko cenimy sobie bezpieczeństwo pasażerów. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

O nas

Firma Usługi Transportowe "DOLOBUS TRAVEL" z siedzibą w Skarżysku na ul. Kossaka 14 Jest to firma o dużym doświadczeniu w transporcie specjalizującym się w prowadzeniu działalności w zakresie przewozu osób. w kraju, a także za granicą (autobusy do 52 miejsc). Zapewniamy Państwa, że dysponujemy najbardziej profesjonalnym sprzętem w swojej klasie oraz równie profesjonalną obsadą kierowców. Wszystkie autobusy posiadają certyfikat. dolbus, dolbus travel.

Marki i specjalizacje

Dlaczego DOLBUS:
- wieloletnie doświadczenie,
- profesjonalny zespół,
- bogata flota pojazdów,
- dbamy o bezpieczeństwo,
- atrakcyjne elastyczne ceny,
- wysokie kwalifikacje i jakość usług,
- terminowość.

Produkty i usługi

Naszą specjalnością jest transport osób autokarami. Dysponujemy flotą pojazdów od 9 do 55 miejsc. Autobusy są sprawne technicznie, czyste i zadbane. Posiadają wygodne regulowane fotele, klimatyzację i nagłośnienie. W zależności od zamówienia dodatkowe wyposażenie to: video, wc, barek, lodówka.

Dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Obsługa posiada duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje.

Dużą uwagę poświęcamy na to, żeby wykonywany przez nas transport był bezpieczny i zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami.

Polecamy usługi w zakresie:
- wyjazdy krajowe i zagraniczne,
- wycieczki szkolne i pracownicze,
- wyjazdy okolicznościowe,
- pielgrzymki,
- transfery na lotniska, obozy, kolonie,
- przewozy grup zorganizowanych,
- wyjazdy integracyjne,
- przejazdy na targi i wystawy,
- przedwozy osób dla firm i klientów indywidualnych.

Jesteśmy elastyczni co do cen za wykonywane przez nas usługi. Dla stałych Klientów posiadamy znaczne rabaty.
Dzięki wieloletniej współpracy z biurami turystycznymi, zakładami pracy, instytucjami, szkołami, uczelniami oraz przy obsłudze osób indywidualnych potrafimy sprostać każdym wymaganiom i oczekiwaniom.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Rawa Maz., Starachowice, Tarnobrzeg, Ostrowiec Świętokrz., Końskie, Jędrzejów, Radom, Kozienice, Grójec, Pruszków, Pińczów, Piotrków Trybunalski, Opatów, Szydłowiec, Włoszczowa, Skarżysko-Kamienna, Opoczno, Ożarów Maz., Sandomierz, Kielce, Piaseczno, Staszów, Puławy, Radomsko, Przysucha, Busko-Zdrój, Tomaszów Mazowiecki, Zwoleń, Lipsko, Białobrzegi
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
wynajem autokarów, wynajem minibusów, luksusowe autokary wynajem, wynajem busów, wynajem mikrobusów, przewozy autokarowe, wyjazdy autokarowe zagraniczne, transport autokarowy, autokary pracownicze, autokary wycieczkowe, przewóz autokarowy, przewóz osób, przewóz międzynarodowy, wynajem autokarów turystycznych, autokarowe przewozy, autokarowe, wynajem autobusów, wynajem autokarów na wesela, busy wynajem autokarów, wynajem autokarów na wycieczki szkolne, wynajem busów na wycieczki, wynajem busów nawesela, wynajem busa na przysięgę, firma przewozowa osób, wynajem busa, przewozy turystyczne, autokar wycieczkowy wynajem, wynajem busów i autobusów, bus wynajem, autokary do niemiec, przewozy do holandii, przewozy do niemiec, przewozy do belgii
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Kossaka 14
26-110 Skarżysko-Kamienna, woj. świętokrzyskie