Pomysł na biznes – miejskie farmy

W dobie mody na zdrowe odżywianie, miejskie farmy bardzo zyskują na popularności. Jest to doskonałe zajęcie dla ludzi świadomie wybierających styl życia „eko” i którzy stawiają ekologię na pierwszym miejscu. Poza tym jest jeszcze jeden benefit – mamy możliwość jedzenia świeżych warzyw i owoców, które na dodatek własnoręcznie wyhodowaliśmy.

Bieganie to styl życia

Bieganie to sposób na zdrowy styl życia. Dzięki niemu nasz organizm zachowuje energię, dotleniamy się i wspomagamy procesy myślenia. W tym miejscu moglibyśmy wymieniać wiele zalet, ale to wszystko jest bez większego znaczenia, jeżeli nie mamy poczucia realnej radości z biegania. Jeżeli robimy to bez przekonania i pasji, nigdy nie osiągniemy sukcesu i nigdy nie będzie nas to cieszyło.

Pomysł na biznes – torty ozdobne na zamówienie

Każdy może zrobić tort, ale na ważne i bardzo odświętne okazje jak np. pierwsza komunia święta dziecka, czyjeś pełne urodziny, czy chociażby rocznicę zaręczyn, chcemy tortu, który jest wyjątkowy i kojarzy się z datą lub osobą, dla której rzeczony smakołyk jest kupowany…

Pomysł na biznes – herbaciarnia

Spożycie herbaty w Polsce nie jest może aż tak duże jak np. w Turcji, Irlandii czy Wielkiej Brytanii, ale nasz kraj mieści się w czołówce rankingu popularności tego napoju na świecie. W dużych miastach coraz częściej można natrafić na herbaciarnie kuszące swoim zapachem i klimatycznym wnętrzem. Stworzenie własnego miejsca degustacji i sprzedaży gorącego napoju, może być idealnym pomysłem na biznes.

Nowy system recenzji w wyszukiwarce Panorama Firm

Nowy system recenzji w wyszukiwarce Panorama Firm. Zrobiliśmy to w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane zarówno przez użytkowników, jak i naszych klientów. Od teraz użytkownicy mogą publikować opinie na temat firm oraz oferowanych przez nie produktów i usług. Z kolei reklamodawcy Panoramy Firm uzyskali możliwość reagowania na recenzje

Pomysł na biznes – firma cateringowa

Rynek cateringowy rozwija się niezwykle szybko – zarówno w Europie, jak i w Polsce. Spotkania biznesowe, towarzyskie a nawet w gronie najbliższej rodziny często nie mogą obejść się bez profesjonalnie przygotowanego poczęstunku. Dlatego firma cateringowa jest doskonałym pomysłem na biznes dla osób mających doświadczenie w branży gastronomicznej.

5 sposobów na dobre recenzje Twojej firmy w Internecie. Dobre praktyki oraz czego warto unikać

Zarządzanie recenzjami jest na całym świecie istotnym elementem promocji firmy w Internecie. Największe doświadczenie w tym zakresie mają hotele i restauracje, które aktywnie proszą swoich klientów o wyrażenie opinii na temat pobytu w hotelu. Na bieżąco też odpowiadają na recenzje swoich klientów. Natomiast średnia ocena klientów prezentowana na portalach z rezerwacjami jest kryterium wyboru hotelu czy restauracji dla wielu podróżujących.

Pomysł na biznes – domowe przedszkole

Rodzaje przedszkoli są różne – mamy placówki językowe, muzyczne, plastyczne. Pociechy należy ukierunkowywać, tym bardziej jeśli przejawiają szczególne zainteresowania w jakiejś dziedzinie już we wczesnym dzieciństwie. W zależności od naszego wykształcenia – pedagogiczne wymagane – w danym kierunku, możemy tworzyć przedszkole dla wąskiej grupy dzieci, lub otworzyć zwykłe, w którym ogólny rozwój jest na pierwszym i ostatnim miejscu.

Pomysł na biznes – sklep ze zdrową żywnością

Coraz więcej konsumentów woli zapłacić za produkty spożywcze więcej, ale mieć pewność, że są one wolne od szkodliwych substancji chemicznych i pochodzą z naturalnych, ekologicznych upraw lub hodowli. Przybywa również zwolenników diet wegetariańskich i wegańskich, dla których oferta tradycyjnych sklepów spożywczych jest zbyt uboga.

Pomysł na biznes – aranżacja terrariów

Moda na ciekawe wnętrza dopiero przechodzi renesans w naszym kraju. Czy to w domu, czy w biurze interesujące dodatki i nietuzinkowe ozdoby przyciągają wzrok i cieszą oko. Piękne akwarium już nikogo nie dziwi, ale genialnie spreparowane terrarium, w którym mieszka „prehistoryczne” zwierzę z dalekich krajów, to już inna bajka.

Pomysł na biznes – sklep z artykułami dla dzieci

Do wyboru są różne typy sklepów, np. specjalizujące się w eleganckich ubrankach, akcesoriach do chrztu lub oferujące szerokie spektrum produktów: odzież i obuwie dziecięce, zabawki, kosmetyki, artykuły dla niemowląt.

Unikatowe narzędzie do zarządzania firmą w Internecie już w Polsce

Większość Internautów, szukając dowolnej firmy, wpisuje jej nazwę do wyszukiwarki internetowej. Wynik wyszukiwania pokazuje czy dana firma jest, gdzie się znajduje i jaki ma telefon. Brak tych danych lub niepoprawne dane w wyszukiwarce internetowej natychmiast negatywnie wpływają na postrzeganie takiej firmy. Czy w ogóle istnieje? Czy szukam właściwej firmy? Użytkownik zadaje sobie pytanie “może skorzystam z usług innej firmy, bo ta już pewnie nie działa”. Szereg negatywnych konsekwencji dla biznesu, który nie zadbał o swój wizerunek w Internecie.