Ekogroszek Skład opału

Sprzedaż ekogroszku, węgla i pelletu w workach

Materiały opałowe
55-300 Komorniki 243 dolnośląskie
(12 opinii) napisz opinię
Ekogroszek Skład opału

Informacje

Opis działalności firmy Ekogroszek Skład opału w Komorniki
Skład Opału Ekogroszek prowadzimy w Komornikach, w województwie dolnośląskim. Należy do nas również punkt sprzedaży we Wrocławiu Nowym Dworze. Od lat dostarczamy klientom wysokiej jakości opał przeznaczony do urządzeń grzewczych na paliwo stałe. Służymy również dodatkowymi usługami.
Produkty i usługi
Piece na paliwo stałe używane są w wielu domach i innych obiektach. Opał, który jest niezbędny do utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach i podgrzewania wody użytkowej najlepiej kupić u nas! W Składzie Opału Ekogroszek zapewniamy duży wybór oraz dodatkowe usługi. Zajmujemy się transportem na terenie Dolnego Śląska. Przewozimy własnymi samochodami ładunki o masie od 1 do 28 ton. Pojazdy wyposażone są w urządzenia ułatwiające rozładunek!

W ten sposób dostarczamy m.in. ekogroszek. Sprzedajemy opał w workach mieszczących 25 kilogramów. Polecamy szczególnie ekogroszek Sztajger, Pieklorz, Mocarz i Ciepluch. Opał doskonale się pali, zawiera niewiele siarki i pozostawia mało popiołu. Klienci znajdą u nas również miał pozostały po przesiewaniu ekogroszku i węgiel. Jest to węgiel kamienny orzech. Dzieli się na gruby i drobny. W obu przypadkach sprzedajemy węgiel w workach.

Do opalania służą również:
-pellet drzewny,
-drewno liściaste,
-drewno iglaste.
Drewno tniemy i rozłupujemy, dzięki czemu klienci mogą od razu palić dostarczonym opałem. Podejmujemy się też usług konfekcjonowania paliw i materiałów sypkich. Przykłady to sól drogowa, kruszywa oraz granulaty.

Dodatkowe informacje dotyczące oferty Składu Opały Ekogroszek udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zachęcamy do zakupów!
Zasięg działania
Firma Ekogroszek Skład opału z lokalizacji: Komorniki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
A
Andrzej
Skład, w którym mają opał od polskich producentów. Ten fakt i atrakcyjne ceny sprawiają, że tu kupuję.
P
Paula
Dziękuję za szybkie dostarczenie ekogroszku do mojego domu. Polecam ten skład.
E
Emil
Kupuję u nich pellet i drewno. Są tanie i nadają się do palenia w piecach oraz kominkach.
M
Migluk
Mają ekogroszek, węgiel, miał i drewno. Każdy znajdzie odpowiedni opał dla siebie.
A
Artur
Ceny konkurencyjne, a jakość opału wysoka. Z pewnością będę tu jeszcze kupował w przyszłości.
B
Bartłomiej
Węgiel orzech z tego składu spełnia moje oczekiwania. Naprawdę dobrze się pali w piecu.
K
Kamil
Mają urządzenie do ładowania worków węglem, ekogroszkiem i innymi materiałami. Chwila i worek o pojemności 25 kilogramów jest pełny.
J
Julian
Workowany ekogroszek to dobre rozwiązanie, bo łatwiej go składować w domu.
A
Azjaaa84
Kupuję u nich drewno do kominka, bo jest tanie i dobrze się pali. Pakują je w wygodne worki.
O
Omylxa674
Najlepsi sprzedawcy opału. Potrafią doradzić, a później zajmują się dowozem opału.
L
londyn
Ekogroszek kupiony w tym składzie doskonale się pali i ma lepszą kaloryczność niż węgiel. Wybór jest więc dla mnie prosty. Szczególnie że ceny mają konkurencyjne i zapewniają transport na terenie województwa dolnośląskiego.
K
kris1967
Mieszkam w domu jednorodzinnym i do jego ogrzewania używam pieca na paliwo stałe. To wydajne urządzenie, ale węgiel jest coraz droższy, więc szukałem alternatywy. W tym składzie opału znalazłem ekogroszek z polskiej kopalni i kupiłem na próbę. Nie było żadnych niespodzianek, a opał starcza na dłużej, więc zamówiłem większą partię.