Bes Pro Bogdan Harmaty

Drabiny, podesty i rusztowania do bezpiecznej pracy na wysokości

Rusztowania i szalunki
ul. Bolesława Krzywoustego 14/8, 58-130 Żarów, woj. dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bes Pro Bogdan Harmaty
ul. Bolesława Krzywoustego 14/8, 58-130 Żarów, woj. dolnośląskie
NIP
8842139197
Telefon
Bes Pro Bogdan Harmaty

Informacje

Opis działalności firmy Bes Pro Bogdan Harmaty w Żarów
Firma Bes Pro, którą prowadzi Bogdan Harmaty, znajduje się w Żarowie. Jesteśmy dostawcą sprzętu do prowadzenia prac wysokościowych. Oferujemy też szkolenia produktowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Realizacja prac na wysokościach wymaga zastosowania specjalistycznego, atestowanego sprzętu. Taki znajdziecie w ofercie firmy Bes Pro, mieszczącej się w Żarowie.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami budowlanymi, remontowymi i instalacyjnymi z całego kraju, oferując im szeroki wybór drabin, podestów, rusztowań. platform roboczych oraz konstrukcji specjalnych, w tym np. platform służących do odśnieżania naczep.

W ramach naszej działalności prowadzimy również szkolenia z przeglądów, odbioru i użytkowania drabin, rusztowań i pomostów. Dzięki naszym szkoleniom, pracownicy uczą się jak poprawnie je instalować i zabezpieczać. Pokazujemy też sposoby bezpiecznego wchodzenia na konstrukcje i schodzenia z nich.

Przeprowadzamy przeglądy drabiny. Sprawdzamy czy jakiekolwiek elementy konstrukcji uległy uszkodzeniu, oklejamy je znaczkiem kontrolnym oraz sporządzamy dokumentację.

Zasięg działania
Firma Bes Pro Bogdan Harmaty z lokalizacji: Żarów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń