Artur Denes F.H.U. "Art Instal"

Usługi wodno-kanalizacyjne
58-130 Siedlimowice 10, woj. dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
NIP
8841090164
Telefon

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Usługi wodno-kanalizacyjne. Artur Denes F.H.U. "Art Instal" ma swoją siedzibę w miejscowości Siedlimowice w województwie dolnośląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 664 489... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Artur Denes F.H.U. "Art Instal" znajdziesz pod adresem 58-130 Siedlimowice 10. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Artur Denes F.H.U. "Art Instal" w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
W
wła
Wszystko dobrze zrobione, cenowo najtaniej w okolicy. Polecam.
T
K
Teresa Kopec
Nie polecam !!!!!! Wręcz ostrzegam!!!!!
Z
B
Zofia Budzynska
Nie polecam właściciel nie słowny jeśli chodzi o pracę i terminowość ale do pieniędzy brania to pierwszy . Nigdy nie polecę nikomu tej firmy
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.