Impuls Serwis Sprzedaż-Serwis Kserokopiarek i Drukarek

Dzierżawa kserokopiarek do zadań biurowych

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. płk. K. Myrka 4C, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Impuls Serwis Sprzedaż-Serwis Kserokopiarek i Drukarek
ul. płk. K. Myrka 4C, 59-220 Legnica dolnośląskie
NIP
6912525899
Telefon
Impuls Serwis Sprzedaż-Serwis Kserokopiarek i Drukarek

Informacje

Opis działalności firmy Impuls Serwis Sprzedaż-Serwis Kserokopiarek i Drukarek w Legnica
Siedzibę firmy Impuls można znaleźć w Legnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Na rynku działamy już ponad 20 lat, a dokładnie od 2000 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzimy serwis i zajmujemy się dystrybucją urządzeń drukujących oraz biurowych. Są to:
- kserokopiarki,
- drukarki,
- plotery,
- niszczarki.

Klientom zapewniamy fachowe usługi doradcze. Pomagamy w wyborze formy użytkowania, czyli zakupie albo dzierżawie urządzeń. Mogą oni liczyć też na ich dostawę, wsparcie techniczne podczas instalacji i kompleksową obsługę urządzeń. Prowadzimy też szkolenie z obsługi. Skoncentrowani jesteśmy na wielofunkcyjnych, wydajnych systemach, które dostosowujemy do potrzeb firm lub klientów indywidualnych. Oferujemy produkty w pełni dostosowane do rodzaju, skali i charakteru prowadzonej działalności.

Nasza firma została założona z myślą o zaspokojeniu cały czas rosnącego zapotrzebowania na najwyższej jakości usługi serwisowe. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Z tego powodu zapewniamy im też profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto zapewniamy krótki czas realizacji zleceń. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały eksploatacyjne i części zamienne z gwarancją producenta.

Do naszych atutów można zaliczyć między innymi indywidualne podejście do klienta i wnikliwą analizę jego potrzeb, bogatą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Naszym głównym celem jest od lat konsekwentnie realizowana „polityka jakości”.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Impuls.
Zasięg działania
Firma Impuls Serwis Sprzedaż-Serwis Kserokopiarek i Drukarek z lokalizacji: Legnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń