AB Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Bogusława Majdowska

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Jedności Narodowej 146a, 50-302 Wrocław Śródmieście, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma AB Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Bogusława Majdowska z siedzibą w miejscowości Wrocław świadczy swoje usługi w branży Salony i gabinety kosmetyczne.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (71) 729 04 23 lub mailową: majdowsky@poczta.onet.pl
Jeśli chcesz nawiązać z AB Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Bogusława Majdowska kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 50-302 Wrocław ul. Jedności Narodowej 146a,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych AB Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Bogusława Majdowska.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
B
Barbara
Powiem tylko tyle ..... wiedza, ,profesjonalizm, umiejętności, zaufanie. Jestem tak mogę napisać, pacjentką od wielu lat / kosmetologie zaliczamy do wiedzy medycznej/. Polecam wszystkim moim bliskim.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.