Amed Nzoz Laboratorium Diagnostyczne Ewa Bonter

Usługi z zakresu analizy medycznej

Laboratoria medyczne
ul. Eluarda 7, 54-019 Wrocław Fabryczna, woj. dolnośląskie
Poniedziałek 07:30 - 16:00
Wtorek 07:30 - 16:00
Środa 07:30 - 16:00
Czwartek 07:30 - 16:00
Piątek 07:30 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(13 opinii) napisz opinię
Amed Nzoz Laboratorium Diagnostyczne Ewa Bonter
ul. Eluarda 7, 54-019 Wrocław Fabryczna, woj. dolnośląskie
NIP
8971340961
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Amed Nzoz Laboratorium Diagnostyczne Ewa Bonter

Informacje

Opis działalności firmy Amed Nzoz Laboratorium Diagnostyczne Ewa Bonter w Wrocław
Nasze Laboratorium Diagnostyczne AMED działa od 1999 roku świadcząc usługi z zakresu analizy medycznej. Nasze laboratorium mieści się we Wrocławiu. Laboratorium w soboty w godzinach od 8-12 wykonuje testy antygenowe w kierunku COVID-19, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z laboratorium.
Produkty i usługi
Podejmujemy współpracę z praktykami lekarzy rodzinnych, N ZOZ-ami, P ZOZ-ami, specjalistami prowadzącymi prywatną praktykę lekarską oraz firmami w zakresie badań laboratoryjnych wymaganych w zakresie medycyny pracy.

Oferujemy szeroki zakres badań medycznych, zarówno podstawowych jak i specjalistycznych. Zapewniamy odbiór pobranego materiału, oferujemy też względnie pobieranie materiału przez naszego pracownika w placówce kontrahenta. Umożliwiamy przyjazd i pobieranie materiału w siedzibie firmy dla zakładów pracy. Dostarczymy blankiety skierowań, przygotowujemy specyfikacje oraz zestawienia przeprowadzonych badań, które ułatwiają rozliczenie się z NFZ-em.

Wykonywane przez nas badania to między innymi:
- OB,
- morfologia krwi,
- badanie ogólne moczu,
- cukier,
- cholesterol,
- alergeny,
- grupy krwi,
- badania nasienia,
- hormony (tarczycy, płciowe itd.),
- markery nowotworowe (np. PSA),
- testy antygenowe w kierunku COVID-19,
- przeciwciała IgM/IgG na SARS-CoV-2.

Realizujemy również program związany z badaniami dla osób powyżej 40 roku życia. Pomagamy pacjentom wypełnić ankietę oraz generujemy skierowania stacjonarne u nas w laboratorium albo telefonicznie. Pacjenci, którzy zgłaszają się do nas w godzinach porannych, na czczo z materiałem (mocz, kał), mogą odebrać swoje wyniki tego samo dnia po godzinie 15, zarówno w formie papierowej, jak i internetowo, za pomocą indywidualnego kodu generowanego podczas rejestracji.

W razie potrzeby generujemy również ankiety i skierowania, jeśli Pacjent nie jest przygotowany na badanie tego samego dnia i umawiamy go na inny dogodny termin.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Czwartek
· Godziny otwarcia: 7.30-16.00
· Przyjmowanie pacjentów/pobieranie materiału: 7.30-12.00
· Wydawanie wyników: 15-16 wydawanie wyników
Piątek
· Godziny otwarcia: 7.30-18.00
· Przyjmowanie pacjentów 7.30-16.30
· Posiewy/wymazy 7.30-12.00
Sobota:
2 i 4 sobota sobota miesiąca
8.00-10.00
Wymazy antygenowe na COVID-19 (wymaz), tylko umówienie telefoniczne 71/349-37-26
Marki i specjalizacje
Badanie OB, morfologia krwi, badanie ogólne moczu, badanie cukru, badanie cholesterolu, badanie hormonów, (tarczycy, płciowe), badanie markerów nowotworowych, alergeny, badanie grupy krwi, odbieranie pobranego materiału do badania, pobieranie materiału do badania przez naszego pracownika.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Amed Nzoz Laboratorium Diagnostyczne Ewa Bonter z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Aktualności

badania laboratoryjne

25.05.2024

Niebywale ważne jest, aby pamiętać, że cukier i cholesterol powinny być spożywane z umiarem, ponieważ są one często obecne w naszej codziennej diecie. Wysoki poziom cukru we krwi może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia dolegliwości sercowo-naczyniowych. Dodatkowo cholesterol, substancja podobna do tłuszczu, może powodować niedrożność tętnic. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymać dobrze zbilansowaną dietę i ograniczyć spożycie tych składników w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.

badanie ogólne moczu

07.03.2024

Badanie ogólne moczu jest powszechnie wykonywanym testem, który może być zlecony przez pacjentów. Jego głównym celem jest wykrycie obecności krwi, białka lub glukozy w moczu. Wyniki badania są następnie wykorzystywane do określenia przyczyny nieprawidłowości oraz najbardziej odpowiedniego sposobu leczenia.

morfologia krwi

10.01.2024

Badanie morfologii krwi jest kluczowym testem medycznym, który ocenia ilość czerwonych krwinek, białych krwinek oraz płytek krwi w określonej objętości krwi. Ta procedura diagnostyczna jest powszechnie stosowana w celu określenia pierwotnej przyczyny niedokrwistości lub infekcji. Dodatkowo, jest wykorzystywana do monitorowania skuteczności leczenia. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat morfologii krwi, skontaktuj się z nami niezwłocznie!

badania laboratoryjne

25.11.2023

Nasze laboratorium oferuje usługi analityki medycznej. W naszej ofercie znajdują się różnorodne testy, takie jak morfologia krwi, poziom glukozy we krwi, badania czynności wątroby i nerek. Nasze laboratorium jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, co pozwala nam na dostarczanie precyzyjnych i dokładnych wyników. Jesteśmy dumni z naszego niezachwianego zaangażowania w wykorzystywanie najnowszych technologii, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.

badania laboratoryjne

29.09.2023

Program Profilaktyka 40+ to kompleksowa inicjatywa, której celem jest wsparcie osób w wieku od 40 lat w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i zapobieganiu powszechnym chorobom, które dotykają tej grupy wiekowej. Program oferuje różnorodne badania diagnostyczne, które są dostosowane do wykrywania wczesnych stadiów powszechnych chorób. Badania te są dostępne bezpłatnie, dzięki czemu pacjenci mogą podjąć proaktywne kroki w celu ochrony swojego zdrowia i potencjalnego uniknięcia rozwoju problemów zdrowotnych.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
E
Edyta
Polecam tutaj wszelkie badania, mają specjalistyczny sprzęt i bardzo dobry, przemiły personel.
P
Paula
Zapewniają wszelkie niezbędne badania specjalistyczne, polecam.
K
Krzysiek
Wykonywałem u nich badanie na przeciwciała covid, bardzo sprawnie i bezproblemowo.
J
Jarosław
Jak potrzebuję jakichkolwiek badań, to zawsze wykonuję je tutaj. Sprawdzone laboratorium, wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Polecam.
Ł
Łukasz
Miałem tutaj wykonywane badania krwi i moczu, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, wyniki tego samego dnia! Polecam każdemu.
F
Fbenia_673
To najlepsze laboratorium diagnostyczne, w jakim byłam. Obsługa jest miła i wykonuje wiele badań, które pomogą w poprawnej diagnozie pacjenta.
A
Anna
Bardzo miłe panie z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Dziękuję.
M
michał
gorąco polecam
K
Kpalafobaa
Wykonują zarówno badania podstawowe, jak i specjalistyczne. Polecam serdecznie.
M
Mamboman349
Polecam. Profesjonalne badania diagnostyczne to ich specjalność.
K
Kamik82
Wykonują wiele różnych badań diagnostycznych. Wyniki do odebrania są bardzo szybko.
K
kris1967
Polecam serdecznie. Każde badanie wykonują w atmosferze komfortowej dla Klienta. Uważam, że to bardzo ważne.
M
Migluk
Profesjonalne laboratorium. Obsługa jest miła i potrafi znaleźć idealne podejście do Klienta, który np. boi się pobierania krwi tak jak ja. Polecam.

Słowa kluczowe