AW Meble Andrzej Wyrwał

Internetowy salon meblowy

Meble
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 32, 50-033 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
AW Meble Andrzej Wyrwał
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 32, 50-033 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
NIP
7720007063
Strona www
Telefon
AW Meble Andrzej Wyrwał

Informacje

Opis działalności firmy AW Meble Andrzej Wyrwał w Wrocław
W salonie meblowym AW Meble prowadzimy internetową sprzedaż mebli. Naszą działalnością zarządza Andrzej Wyrwał. Oferujemy meble do domów i mieszkań, a także biur.
Produkty i usługi
W sklepie AW Meble stawiamy na szeroki wybór, aby sprostać różnym gustom i preferencjom naszych klientów. Nasza oferta obejmuje zarówno meble utrzymane w klasycznym, tradycyjnym, jak i nowoczesny stylu. W naszej różnorodnej kolekcji każdy może znaleźć idealny produkt, który będzie służyć przez wiele lat.

Zamówić u nas można:
- biurka,
- stoliki kawowe i ławy,
- narożniki kuchenne,
- stoły jadalniane z krzesłami,
- szafy z drzwiami skrzydłowymi lub przesuwnymi.
Dostarczamy też łóżka o różnych konstrukcjach, w tym piętrowe, podwójne, pojedyncze, i dziecięce. Sprzedajemy stoły rozkładane, stoliki oraz ławy rozsuwane z opcją podniesienia blatu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą kolekcją krzeseł, w tym krzeseł pokojowych i kuchennych wykonanych z drewna bukowego.

Jeśli szukają Państwo praktycznych szaf, mamy w ofercie szafy otwierane przesuwnie i uchylnie. Dbamy również o naszych najmłodszych klientów, dlatego proponujemy nowoczesne meble dla dzieci i młodzieży, zapewniające komfort i funkcjonalność.

Oprócz tego, dostępne są u nas stoliki RTV, witryny oraz komody, które pomogą uzupełnić wystrój każdego wnętrza.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a nasi pracownicy są gotowi do udzielenia wszelkich informacji i pomocy. Zapraszamy do kontaktu z AW Meble i serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego!
Zasięg działania
Firma AW Meble Andrzej Wyrwał z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń