Meffisto II

Produkcja pieczątek, wizytówek, naklejek i ulotek

Pieczątki i stemple
ul. Tadeusza Kościuszki 34, 50-012 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Meffisto II
ul. Tadeusza Kościuszki 34, 50-012 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
NIP
8941631429
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
71 7925522
Meffisto II

Informacje

Opis działalności firmy Meffisto II w Wrocław
Meffisto II to firma z Wrocławia. Zajmuje się usługami reklamowymi, poligrafią i stemplami. Działa od 2003 roku, a jej właścicielem jest Cezary Florek.
Produkty i usługi
Pieczątki różnej wielkości można zamówić w Meffisto II. Firma od lat zapewnia dokładne, szybkie i atrakcyjne cenowo usługi stemplarskie. W ciągu kilkudziesięciu minut pracownicy firmy są w stanie przygotować odpowiednie pieczątki, stemple, datowniki, a także numeratory. Oparte są na produktach renomowanych polskich i zagranicznych marek. Do pieczątek i stempli dostarczane są tusze. Tusze dostępne są w różnych kolorach, w tym czarne, czerwone, niebieskie, a także zielone. Poza zwykłymi tuszami sprzedawane są też takie o specjalnych właściwościach. Przykładem są szybkoschnące, do odzieży oraz do żywności.

Meffisto II na zamówienie klientów wykonuje również:
-ulotki,
-druki firmowe,
-naklejki,
-wizytówki,
-foldery.

W zakładzie przygotowywane są też mało i wielkopowierzchniowe reklamy. Można do nich zaliczyć banery, szyldy oraz folie do oklejania samochodów i innych pojazdów, a także witryn. Ponadto realizowane są zamówienia na kasetony i odzież reklamową.

Po więcej informacji o wykonywanych produktach można zadzwonić, napisać e-maila albo wejść na stronę internetową Meffisto II.Zasięg działania
Firma Meffisto II z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń