"GREEN COMPLEX" Maciej Staszkowian

Ogrodnictwo
58-203 Roztocznik 17 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Firma "GREEN COMPLEX" Maciej Staszkowian z siedzibą w miejscowości Roztocznik świadczy swoje usługi w branży Ogrodnictwo.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 609 496... lub mailową: greencomplex@vp.pl
Z przedstawicielem firmy "GREEN COMPLEX" Maciej Staszkowian możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 58-203 Roztocznik 17. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "GREEN COMPLEX" Maciej Staszkowian znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.