"P & S Recykling"Patrycja Ratajczak Sebastian Czukiewski S.C.

Złom i surowce wtórne
ul. Skłodowskiej-Curie 143, 59-300 Lubin dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(3)
(4)
(4)

Informacje

"P & S Recykling"Patrycja Ratajczak Sebastian Czukiewski S.C. działa w branży Złom i surowce wtórne. Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim w miejscowości Lubin.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 531 769... lub mailowy: psrecykling@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez "P & S Recykling"Patrycja Ratajczak Sebastian Czukiewski S.C. to ul. Skłodowskiej-Curie 143, 59-300 Lubin. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "P & S Recykling"Patrycja Ratajczak Sebastian Czukiewski S.C..

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
M
manro
Pomocni i uprzejmi, a to rzadkość w firmach tego typu. Dodatkowo atrakcyjne stawki.
A
Aleks
Bardzo wysokie i konkurencyjne ceny skupu. Dodatkowym atutem jest przemiła obsługa :)
Q
qbbabubba
Polecam współpracę z tą firmą, to bardzo odpowiedzialny i terminowy skup.
P
K
Patrick K.
Fachowcy w swojej dziedzinie, w dodatku bardzo rzetelni.
M
M
Michal marosz
Świetna firma z profesjonalnym podejściem do tematu. Nie wiedziałem, że na starych kablach można tyle zarobić.
M
Mateusz
Nie spodziewałem się, że P&S podejmie współpracę z firmą z drugiego końca Polski. Przemiła obsługa i zawsze najwyższe ceny skupu.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.