Elcat Bogumił Wnuk

Elektroinstalatorstwo
ul. Oławska 20, 55-200 Jaczkowice, woj. dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

NIP
9121192701
Strona www
Telefon

Informacje

Elcat Bogumił Wnuk działa w branży Elektroinstalatorstwo. Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim w miejscowości Jaczkowice.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 601 846... lub mailowy: elcat@wp.pl
Siedziba firmy Elcat Bogumił Wnuk znajduje się pod adresem 55-200 Jaczkowice ul. Oławska 20. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Elcat Bogumił Wnuk. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
D
W
Darek W.
serdecznie polecam firmę Elcat, fachowo z doświadczeniem i zawsze na czas.
T
Tomasz
nie polecam
W
S
Wojciech Skwark
Wyjątkowo sprawna i dobrze zorganizowana firma. Realizowała na moje zlecenie budowę 2,5 km linii kablowych 15kV wraz ze stacją transformatorową. Duże doświadczenie, wiedza oraz pomoc w procedowaniu spraw formalnych w energetyce zawodowej i urzędach. Własny transport i koparko-ładowarki. Godne polecenia usługi.
M
K
Marek K.
Dziękuje
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.