CLS S.C.
Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Kilińskiego 7a, 56-400 Oleśnica woj: dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę?
Podobne firmy w okolicy
(0 opinii)
Gruszkowa 7, Kąkolewo
Kampery to nasza pasja. W Camper4rent oferujemy wynajem nowoczesnych pojazdów turystycznych znanych i cenionych marek. Właścicielem naszej działalności jest Adam Bortlisz. Siedzibę mamy w Kąkolewie, na terenie województwa wielkopolskiego. W branży funkcjonujemy od 2021 roku.
(0 opinii)
Zakładowa 11, Strzelce Opolskie
Wypożyczalnia samochodów PremioGroup.pl istnieje od 2010 roku. Jej siedziba znajduje się w Strzelcach Opolskich. Właścicielem jest Grzegorz Hetmaniak. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
(0 opinii)
Jodłowa 31, Żychlin
AUTO-SERWIS prowadzimy w Żychlinie, w województwie wielkopolskim. Rozpoczęliśmy działalność w 1995 roku. Naprawiamy i wypożyczamy samochody.
(0 opinii)
Poznańska 29, Świebodzin
ZZspeed to wypożyczalnia pojazdów z siedzibą w Świebodzinie, która od lat dostarcza klientom niezawodne i w pełni przygotowane samochody do różnych zastosowań. Klienci doceniają naszą elastyczność, szybki czas reakcji i możliwość podstawienia pojazdu bezpośrednio pod wskazany adres – dom, lotnisko czy dworzec. Działamy lokalnie, ale z myśleniem globalnym – tak, aby każda podróż zaczynała się komfortowo.
Kontakt
Aktualizuj dane firmyCLS S.C.
ul. Kilińskiego 7a, 56-400 Oleśnica woj: dolnośląskie
NIP
9112010304
Informacje
Opinie
WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę?
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.
Wizytówka PanoramaFirm = lepsza widoczność w sieci
Dołącz teraz