Laboratorium Medyczne Labo

Kompleksowe badania mikrobiologiczne

Laboratoria medyczne
ul. Paderewskiego 4J, 56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Laboratorium Medyczne Labo
ul. Paderewskiego 4J, 56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie
NIP
8942813084
Telefon
Laboratorium Medyczne Labo

Informacje

Opis działalności firmy Laboratorium Medyczne Labo w Oleśnica
Labo to laboratorium medyczne, które znajduje się w Oleśnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Jego właścicielka jest Natalia Słabisz. Placówka została otwarta w 2013 roku.
Produkty i usługi
W Labo wykonać można wiele rodzajów badań. Kadra pracownicza laboratorium zajmuje się kompleksową diagnostyką mikrobiologiczną. Pobranie materiału i testy odbywają się w placówce, co sprawia, że jakość usług jest wysoka, a na wynik nie trzeba czekać długo.

W ofercie znajdują się:
- testy HCV,
- testy covid-19,
- badania analityczne,
- badania bakteriologiczne,
- badania mykologiczne,
- badania genetyczne.
Badania laboratoryjne to bardzo ważny aspekt dbania o własne zdrowie. Pozwalają wykryć choroby oraz wirusy, bakterie i pasożyty wyniszczające organizm. Wskazują również niedobory pewnych składników odżywczych. Z tego powodu tak istotne jest ich regularne wykonywanie. W Labo przeprowadzane są badania w kierunku drożdżycy, chlamydiozy czy rzeżączki. Wyniki badań pozwalają prawidłowo diagnozować i leczyć wiele dolegliwości.

W laboratorium medycznym wykonywana jest także komputerowa analiza nasienia, która pozwala wykryć między innymi nieprawidłowości w budowie plemników.

Zapraszamy do laboratorium medycznego Labo.
Zasięg działania
Firma Laboratorium Medyczne Labo z lokalizacji: Oleśnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
oleśnicki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń