Iskra Ireneusz Chmielewski

Hartowanie indukcyjne i ślusarstwo

Obróbka metali
55-100 Ligota 153 Trzebnica dolnośląskie
Poniedziałek 06:00 - 14:00
Wtorek 06:00 - 14:00
Środa 06:00 - 14:00
Czwartek 06:00 - 14:00
Piątek 06:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(15 opinii) napisz opinię
Iskra Ireneusz Chmielewski
55-100 Ligota 153 Trzebnica dolnośląskie
NIP
9151297764
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Ligota Trzebnicka 153, 55-100 Trzebnica
713123538
iskra12@poczta.onet.pl
713123487
Iskra Ireneusz Chmielewski

Informacje

Opis działalności firmy Iskra Ireneusz Chmielewski w Ligota
Siedziba firmy Iskra znajduje się w Ligocie, w powiecie trzebnickim, w województwie dolnośląskim. Działa ona od 1996 roku. Właścicielem firmy jest Ireneusz Chmielewski.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to obróbka tworzyw sztucznych i metali. W ramach świadczonych usług zajmujemy się obróbką: aluminium, brązu, stali nierdzewnej, stali narzędziowych, stali stopowych, stali zwykłych. Ponadto oferujemy:
- wiercenie,
- frezowanie,
- szlifowanie,
- zgrzewanie,
- gięcie.

Uzupełnienie oferty stanowi obróbka CNC i hartowanie metodą indukcyjną. Nasza firma to nie tylko wykwalifikowana kadra, ale też nowoczesny park maszynowy. To wszystko i nasze wieloletnie doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm działających przede wszystkich w branży rolniczej, kolejowej i energetycznej.

Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń i atrakcyjne ceny. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Iskra.
Marki i specjalizacje

Zasięg działania
Firma Iskra Ireneusz Chmielewski z lokalizacji: Ligota świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, legnicki, lubiński, milicki, oleśnicki, oławski, świdnicki, trzebnicki, wałbrzyski, Wrocław, wrocławski

Aktualności

zgrzewanie

08.02.2024

Zgrzewanie metali to proces polegający na ich łączeniu przy wykorzystaniu wysokiej temperatury. Oferujemy Państwu zgrzewanie metali metodą elektryczną oporową. Za pomocą specjalistycznego urządzenia topimy metal, a następnie dociskamy i scalamy ze sobą poszczególne elementy. Podczas wykonywania tego rodzaju prac zawsze dopasowujemy natężenie prądu do obrabianego materiału.

gięcie

22.01.2024

Gięcie blach wykonanych z metali takich jak stal czarna, powlekana, aluminiowa, kwasoodporna czy nierdzewna to usługa, którą wykonujemy dla naszych klientów w firmie Iskra. Dysponujemy prasami krawędziowymi, hydraulicznymi oraz mimośrodowymi, które pozwalają na precyzyjną obróbkę nawet ilości seryjnych elementów.

spawanie tig

04.12.2023

Wysoka jakość spoin, duża estetyka łączeń oraz szerokie możliwości zastosowania to cechy, które wyróżniają wykorzystywaną przez nas metodę spawania TIG. Spoiny uzyskiwane w ten sposób charakteryzują się również brakiem odprysków. Metoda TIG umożliwia nam łączenie stali niestopowej i niskostopowej, aluminium, miedzi oraz niklu.

spawanie

08.11.2023

Spawanie MIG jest jednym ze sposobów łączenia elementów metalowych, które stosujemy w zakładzie Iskra. Ta metoda opiera się na wykorzystaniu gazów obojętnych, takich jak argon oraz hel. Podczas spawania MIG wytwarzany jest łuk elektryczny, który scala dwie części materiału. Metodę tę wykorzystujemy podczas łączenia metali nieżelaznych, a także ich stopów.

maszyna do obróbki metalu

08.10.2023

Podczas toczenia CNC obróbce poddawane są niewielkie ilości materiałów, takich jak metal czy tworzywa sztuczne. Technologia ta stosowana jest przede wszystkim do wytwarzania części o owalnych lub okrągłych kształtach. Cała praca jest wykonywana przez sterowaną numerycznie tokarkę, która uzyskuje bardzo precyzyjne parametry wytwarzanych elementów.

obróbka metalu

14.09.2023

Metody obróbki metalu, które stosujemy w zakładzie Iskra, służą wykonywaniu części oraz konstrukcji wykorzystywanych w motoryzacji, rolnictwie czy budownictwie. Dysponujemy zaawansowanymi technologicznie maszynami, które umożliwiają nam wykonanie dowolnych kształtów w różnego rodzaju stali, a także metalach nieżelaznych.

maszyna cnc

03.08.2023

Dowolny kształt i precyzja niemożliwa do uzyskania podczas pracy ręcznej — to zalety frezowania CNC. Technologia ta wykorzystuje maszyny sterowane numerycznie, które obrabiają dany element, ścinając jego warstwy do uzyskania pożądanego efektu. Jest to jedna z najpopularniejszych metod obróbki tworzyw sztucznych i metali, która swoje zastosowanie znajduje w wielu gałęziach przemysłu.

zakład produkcyjny

04.07.2023

Hartowanie indukcyjne metalu służy nadaniu odpowiedniej twardości tylko powierzchni obrabianego metalu. Polega na nagrzaniu do temperatury hartowania wyłącznie wierzchniej warstwy elementu, a następnie szybkim jej schłodzeniu. Czynność ta nie zmienia właściwości wnętrza materiału, ale uodparnia na ścieranie jego powierzchnię.

obróbka metalu

17.06.2023

Produkcja części maszyn przemysłowych, rolniczych czy samochodowych często wymaga wykonania głębokich i bardzo dokładnych otworów w metalu. Tego rodzaju czynność jest możliwa, dzięki wykorzystaniu technologii CNC. Maszyny sterowane numerycznie wykonują precyzyjne wiercenia o idealnie gładkich brzegach, a właściwości te są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania wytwarzanych elementów.

spawanie

14.05.2023

Usługi spawania metodami MIG i TIG oferujemy Państwu w przedsiębiorstwie Iskra. Uzyskiwane przez nas łączenia elementów metalowych są nie tylko niezwykle trwałe, ale również estetyczne. Sposób spawania dostosowujemy zawsze do rodzaju danego materiału. Jesteśmy przygotowani do łączenia wyrobów ze stali stopowej i niskostopowej czy metali nieżelaznych.

cnc

05.04.2023

Tworzywa sztuczne, stal węglowa, stal nierdzewna, stal konstrukcyjna — to materiały, które poddajemy obróbce CNC w zakładzie Iskra. Wykonujemy prace takie jak toczenie, frezowanie oraz wiercenie, umożliwiające nam uzyskanie odpowiednich kształtu i powierzchni wyrobów zamówionych przez klienta. Procesy zachodzące w naszym przedsiębiorstwie są w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet duże zamówienia seryjne.

obróbka cnc

24.03.2023

Obróbka CNC służy do wykonywania bardzo dokładnych części z materiałów, takich jak metal czy tworzywa sztuczne. Przeprowadza się ją na maszynach sterowanych komputerowo. Technologia ta swoją precyzję zawdzięcza oprogramowaniu urządzenia, które na podstawie wprowadzonych danych bezbłędnie przenosi projekt na obrabiany materiał.

zakład produkcyjny

02.02.2023

W przedsiębiorstwie Iskra zajmujemy się produkcją części, konstrukcji oraz komponentów z metalu i tworzyw sztucznych. Współpracujemy z klientami, działającymi w branży motoryzacyjnej, budowlanej, kolejowej czy rolniczej. Nasz park maszynowy wyposażyliśmy w precyzyjne urządzenia sterowane automatycznie, a także ręcznie, które umożliwiają nam wykonanie najmniejszych detali.

obróbka metalu

31.01.2023

Obróbka metalu oraz tworzyw sztucznych jest naszą specjalnością w zakładzie Iskra. Podczas realizacji zleceń wykorzystujemy metody ręczne i mechaniczne, które umożliwiają nam uzyskanie precyzyjnych kształtów, odpowiednich właściwości i trwałych łączeń produkowanych elementów. Zajmujemy się produkcją seryjną, a także detaliczną wyrobów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(15 opinii) napisz opinię
P
Patryk
Dziękuje i polecam
N
Nywy
Profesjonalna obróbka tworzyw sztucznych. W tym zakresie można na nich w pełni polegać.
L
LetaRGGG
Wysokiej jakości usługi w niskiej cenie. Wszystko wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
S
Smoczek565
Solidna firma. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
W
Wisnya669
Na obróbce CNC znają się jak mało kto. Polecam ich stuprocentowo.
J
Josek
Zlecenia realizują terminowo. Prace wykonują z dbałością o szczegóły.
O
Ossa449
Szeroka oferta. Wysoka jakość świadczonych usług. Polecam.
M
Migluk
Profesjonaliści w swoim fachu. Kilka razy już skorzystałem z ich usług i świetnie sobie za każdym razem poradzili.
E
Emu886
Na obróbce metali znają się doskonale. Prace wykonują dokładnie i terminowo. Śmiało mogę ich polecić.
P
Paulina
Od razu widać, że w branży działają od lat. Doskonale się znają na swojej robocie.
N
Nicola21
Krótki czas realizacji zleceń i przystępne ceny. Jak najbardziej polecam firmę Iskra.
B
Bsbhd
Na obróbce tworzyw sztucznych znają się doskonale. Można na nich w pełni polegać w tym zakresie.
P
protadek
Szeroki wachlarz usług w zakresie ślusarstwa. Ponadto prace wykonują z dbałością o szczegóły.
N
nickzastepczy
Wszystko w jak najlepszym porządku. Hartowanie metodą indukcyjną wykonali w pełni poprawnie.
S
Seba
Profesjonalna obróbka metali. Firma szybko, sprawnie sobie ze wszystkim poradziła. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Słowa kluczowe