System Plus Mirosław Gajda

Wykonawca wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Milicka 28, 55-100 Trzebnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
System Plus Mirosław Gajda
ul. Milicka 28, 55-100 Trzebnica dolnośląskie
NIP
9151309214
Telefon
System Plus Mirosław Gajda

Informacje

Opis działalności firmy System Plus Mirosław Gajda w Trzebnica
Firma System Plus znajduje się w Ujeźdźcu Małym w województwie dolnośląskim. Od 1997 roku świadczymy usługi z zakresu budowa i wykończenia pod klucz. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało mi nam wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Jako zespół firmy System Plus współpracujemy głównie z osobami prywatnymi oraz właścicielami domów jednorodzinnych. Pomagamy im w zaprojektowaniu oraz montażu instalacji sanitarnych, a w tym przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz wewnętrznych instalacji hydraulicznych.

W tym celu oferujemy im wynajem koparko-ładowarki oraz minikoparki i przeprowadzanie niezbędnych robót ziemnych, czyli wykopów pod ułożenie albo przeróbki rur doprowadzających do budynku wodę, a także zapewniających bezpieczne odprowadzanie nieczystości płynnych. Pozostałe prace ziemne, jakie wykonujemy na terenie posesji w ramach inwestycji to między innymi:
- drenaże,
- odwodnienia domów,
- usługi melioracyjne,
- montaż przydomowych oczyszczalni ścieków.

Jednak usługi minikoparką to nie wszystko, co możemy zaoferować Klientom. Nasz zespół hydraulików pomoże również wykończyć wnętrze budynku i zamontuje kompletne sieci instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej, grzewczej lub centralnego ogrzewania. Na życzenie Klienta montujemy:
- bojlery,
- wentylację,
- rekuperatory,
- pompy ciepła,
- kotły (na gaz, eko groszek, pellet),
- kotły centralnego ogrzewania,
- piecyki,
- instalacje gazowe miedziane,
- centralne ogrzewanie,
- ogrzewanie podłogowe.

Nie tylko podłączamy, ale w razie potrzeby serwisujemy urządzenia grzewcze! Mamy niezbędne uprawnienia do naprawy kotłów marki Junkers-Bosch czy Immergas. W ramach usług serwisowych usuwamy także usterki hydrauliczne i zajmujemy się udrażnianiem rur oraz naprawą zewnętrznych instalacji sanitarnych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - firma System Plus z Ujeźdźca Małego.
Marki i specjalizacje
Vissmann
De Dietrich
Junkers- Bosh
Zasięg działania
Firma System Plus Mirosław Gajda z lokalizacji: Trzebnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe