Akacjowa Przychodnia weterynaryjna Jarosław Kopciał

Całodobowa opieka weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. Akacjowa 78, 55-093 Borowa dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Akacjowa Przychodnia weterynaryjna Jarosław Kopciał

Informacje

Opis działalności
Jako przychodnia weterynaryjna Akacjowa działamy od 2010 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Borowej, w powiecie wrocławskim, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Jarosław Kopciał.
Produkty i usługi
Oferujemy specjalistyczną opiekę weterynaryjną. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Od początku działalności pomogliśmy już wielu pacjentom. Specjalizujemy się w opiece nad małymi zwierzętami. Działamy przez całą dobę. Zapewniamy pomoc takich specjalistów jak weterynarz: chirurg, ortopeda, alergolog, onkolog, urolog, dermatolog, kardiolog, laryngolog, okulista i behawiorysta.

Leczymy przede wszystkim:
- koty,
- psy,
- króliki,
- fretki,
- gryzonie.

Oferujemy szczegółową diagnostykę chorób i skuteczną terapię. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i terapeutycznym. Posiadamy rentgen cyfrowy, USG doppler i aparat do znieczulenia wziewnego. Mamy zestawy do wideoendoskopii i wideolaparoskopii.

Ponadto jako certyfikowana placówka stosujemy nowoczesną terapię biologiczną Orthokine®vet irap. Terapia ta stosowana jest do leczenia zwyrodnień stawów i stanów zapalnych u małych zwierząt.

Dysponujemy specjalistycznym laboratorium, w którym znajdują się wysokiej klasy analizatory. Przeprowadzamy badania USG serca zwierząt, EKG, RTG, a także badania laboratoryjne i zabiegi kardiochirurgiczne.

Istnieje u nas też możliwość skorzystania z finansowania usług medycznych w dogodnym dla klienta systemie ratalnym – Mediraty.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zachęcamy też do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można zapoznać się ze szczegółami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przychodni weterynaryjnej Akacjowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
L
LecukalUc
Najlepsza przychodnia weterynaryjna. Fachowa opieka nad zwierzętami. Jak najbardziej polecam.

Słowa kluczowe