Akacjowa. Przychodnia Weterynaryjna, lek. wet. Jarosław Kopciał

Całodobowa pomoc weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. Akacjowa 78, Kiełczów dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Akacjowa. Przychodnia Weterynaryjna, lek. wet. Jarosław Kopciał

Informacje

Opis działalności
Przychodnia weterynaryjna Akacjowa powstała w 2010 roku. Siedziba znajduje się w Kiełczowie, w województwie dolnośląskim. Właścicielem jest Jarosław Kopciał.
Produkty i usługi
Oferujemy specjalistyczną opiekę weterynaryjną. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Przychodnia Akacjowa działa na rynku już od dziesięciu lat. Przez ten czas pomogliśmy wielu pacjentom i dopracowaliśmy nasze usługi do perfekcji. Specjalizujemy się w opiece nad małymi zwierzętami. Działamy przez całą dobę. Oferujemy pomoc takich specjalistów jak weterynarz chirurg, ortopeda, alergolog, onkolog, urolog, dermatolog, kardiolog, laryngolog, okulista i behawiorysta.

Leczymy:
- koty
- psy
- króliki
- fretki
- gryzonie

Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm. Charakteryzujemy się specjalistycznym podejściem do pracy. Oferujemy szczegółową diagnostykę chorób. Następnie rozpoczynamy sprawną i skuteczną terapię.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i terapeutycznym. Posiadamy rentgen cyfrowy, USG doppler i aparat do znieczulenia wziewnego. Mamy zestawy do wideoendoskopii i wideolaparoskopii.

Dysponujemy specjalistycznym laboratorium, w którym znajdują się wysokiej klasy analizatory. Przeprowadzamy badania USG serca zwierząt, EKG, RTG, a także badania laboratoryjne i zabiegi kardiochirurgiczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przychodni weterynaryjnej Akacjowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe