CENTRUM FINANSÓW Jarosław Janczyszyn w Panoramie Firm

CENTRUM FINANSÓW Jarosław Janczyszyn

Z przyjemnością zapracujemy na Państwa zaufanie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

ul. Bardzka 60
50-517 Wrocław, woj. dolnośląskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Nasi eksperci już od ponad 10 lat pomagają Klientom w zdobywaniu różnych form finansowania.

Produkty i usługi

KREDYT MIESZKANIOWY / POŻYCZKA HIPOTECZNA
Kredyt hipoteczny na zakup, modernizację, remont, dokończenie budowy domu lub mieszkania, zakup mieszkania lub domu od developera. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby przeprowadzić naszych Klientów przez nie tylko przez proces uzyskania kredytu, ale dodatkowo po uruchomieniu środków, gdzie banki często wymagają dokończenia istotnych formalności (np. dosłanie polisy ubezpieczeniowej lub wpis do księgi wieczystej).
- okres kredytowania do 30 lat
- finansowanie do 100% wartości nieruchomości
- niskie oprocentowanie

KREDYT GOTÓWKOWY
to szybkie oraz wygodne źródło uzyskania środków na dowolny cel. Pomożemy Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz dopasujemy wysokość raty kredytu do Państwa możliwości i jednocześnie dbamy o nasz stały kontakt od momentu złożenia wniosku po podpisanie umowy i uruchomienie środków.
- na dowolny cel
- długi okres kredytowania nawet do 120 miesięcy
- wysoka kwota nawet do 200.000
- szybka decyzja kredytowa
- bez zabezpieczeń i poręczycieli

KREDYT KONSOLIDACYJNY
udzielany jest na pokrycie wszystkich, bądź części zobowiązań w innych bankach w jeden dogodny kredyt. Kwota kredytu konsolidacyjnego może być równa lub większa niż suma konsolidowanych zobowiązań. Dodatkowo sprawdzamy i pilnujemy, by po uruchomieniu konsolidacji wróciły do Państwa niepotrzebnie naliczone wcześniej koszty kredytowe.
- połączenie kilku zobowiązań w jeden kredyt
- wydłużenie okresu kredytowania
- możliwość dobrania dodatkowej gotówki

KREDYT FIRMOWY
Kredyt przeznaczony jest na sfinansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Wysokość kredytu przede wszystkim oparta jest na historycznych obrotach firmy. Odzyskujemy również od kilku do kilkunastu tysięcy złotych dla przedsiębiorców z już zawartych i trwających umów kredytowych.
- sfinansowanie bieżących kosztów
- bez zabezpieczenia i poręczycieli

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Oleśnica, Bolesławiec, Strzelin, Trzebnica, Świdnica, Kłodzko, Wrocław, Środa Śląska, Lubin, Oława
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(43 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Ewelina Szpurek
2018-12-04
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Jarkiem. Mimo mojej niskiej zdolności kredytowej jako jedyny pośrednik do którego dzwoniłam podjął się współpracy i szukał możliwych rozwiązań. Dokumenty wypełnianie i wysyłane były od razu, do tego ciągły kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na szybsze "ogarnięcie" całej procedury i tym samym oszczędzenie czasu. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i co najważniejsze rzetelność! Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Sabina Wojtusik
2018-12-02
Polecam CENTRUM FINANSÓW i Pana Jarka. Kredyt szybko załatwiony. Duża wiedza kredytowa i bardzo pomocny doradca! Polecam!
Joanna Sobiecka
2018-11-29
Podejście Pana Jarosława do klienta na najwyższym poziomie! Wszystko dokładnie przedstawione i omówione, byliśmy cały czas w kontakcie przez cały proces kredytowy informowani co się dzieje z naszym wnioskiem. Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy o których przy kredycie nie miała pojęcia. Serdecznie polecam.
Michał Kępiński
2018-11-26
Pan Jarosław bardzo sumiennie podszedł do mojej sprawy przez co proces uzyskania kredytu hipotecznego trwał ok. 10 dni roboczych (od kontaktu do podpisania umowy z bankiem). Jestem pod wrażeniem, że całą sprawę udało się załatwić tak szybko oraz bez żadnych trudności i dlatego chciałbym serdecznie polecić wszystkim korzystanie z usług Centrum Finansów.
Ania Cieślar
2018-11-18
Pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie z Panem Jarkiem to sama przyjemność! Od pierwszego spotkania wszystko rzetelnie wytłumaczone . Kalkulacje przesłane na email, lista dokumentów skompletowana. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko i konkretnie. Polecam centrum finansów.
Jagoda Strzelczyk
2018-11-14
Polecam doradcę hipotecznego Pana Jarka. Profesjonalnie podejście, pomógł w całym procesie jak i w rozmowach z deweloperem gdzie mieliśmy trudności. Jesteśmy zadowoleni i polecamy innym.
Agata
2018-11-05
Miła i rzetelna obsługa. Indywidualne podejście do klienta. Kredy załatwiony szybko.Polecam Centrum Finansów.
Marianna K.
2018-11-05
Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Nie ma rzeczy niemożliwych przy konsolidacji kredytów. Miła i rzetelna obsługa. Polecam usługi z Centrum Finansów.
Jacek Kostecki
2018-11-03
Zdecydowanie polecam Pana Jarka jako eksperta od kredytów. Świetny kontakt. kredyt załatwiony profesjonalnie. Zawsze pomocny i znający się na swoim fachu. Polecam usługi z Centrum finansów
Piotr Nowosielak
2018-11-02
Jeszcze raz dziękuje za pomoc w uzyskaniu kredytu. Pan Jarek to bardzo pomocny człowiek. Polecam Pana Jarka i Centrum Finansów. Piotr
Paweł Drewniak
2018-11-02
Polecam, wszystko załatwione bardzo pozytywnie.
Tomasz Majewski
2018-11-02
Cały proces wyboru kredytu, pomocy w gromadzeniu dokumentów i obsługi związanej z kredytem przebiegał bardzo sprawnie. Świetny kontakt z doradcą i gotowość do udzielenia odpowiedzi w razie jakichkolwiek wątpliwości. Zachęcam do współpracy z Centrum Finansów i oczywiście polecam.
Dorota Korycka
2018-11-02
Serdeczne podziękowania dla Pana Jarka Janczyszyna. kredyt hipoteczny na mieszkanie załatwiony bezproblemowo i szybko. Świetny kontakt, zawsze pomagał i informował na każdym etapie co się dzieje. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy innym.
Jan Zwortecki
2018-10-27
Wszystko w porządku. Kredyt szybko załatwiony. Polecam Pana Jarka Janczyszyn
KRYSTYNA SŁOWIŃSKA
2018-10-25
Konsolidacja kredytu w Raiffaisen Bank, korzystne rozwiązanie. Profesjonalne i uczciwe zachowanie.
Joanna Skowrońska-Luty
2018-10-24
jestem zadowoloną klientką. Zakup mieszkania stał się dużo łatwiejszy nawet z tak wymagającym klientem jak ja :) Szczerze polecam usługi Pana Jarka z Centrum Finansów. POLECAM!
Agnieszka Arek Klimas
2018-10-22
Profesjonalna obsługa, wszystko załatwione pozytywnie. Nie mogliśmy lepiej trafić! POLECAMY!!!
Mirosław Lorek
2018-10-20
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Jarkiem. Pomógł mi z poprawieniem historii w BIK oraz zdobyciem kredytu hipotecznego. Wcześniej nikt nie umiał mi pomóc i zbadać przyczynę odmownych zapytań o kredyt. Świetny i bardzo pomocny młody człowiek. Polecam firmę Pana Jarka Centrum Finansów.
Andrzej Tomaszczyk
2018-10-18
Kredyt hipoteczny załatwiony w błyskawicznym tempie. Szybko i rzeczowo. Polecam Pana Jarka świetny kontakt i znajomość rynku- widać profesjonalizm! Polecam i będę polecał innym. Pozdrawiam
Daniel Jabłonowski
2018-10-12
Znają się na robocie :) kredyt załatwiony szybko i niedrogo. Świetny kontakt z doradcą, jak nie odbierał to oddzwaniał - najważniejsze ze nie unikał kontaktu. Polecam :)
Tomasz T
2018-10-12
Znacie firmę finansową, która nie tylko pomoże przy kredycie, ale też odradzi jego zaciągnięcie, gdy jest niekorzystny? To dlatego wróciłem i w końcu skorzystałem z innej oferty, bo byłem miło zaskoczony, że nie byłem na nic naciągany.
Grzegorz Chojnacki
2018-10-09
Świetne podejście do sprawy i szybka realizacja. Polecam firmę Centrum Finansów.
Maciej Maciejewski
2018-10-09
Dzięki profesjonalizmowi Pana Jarka, mogłem spać spokojnie przy załatwianiu moich spraw kredytowych. Polecam!
Bartosz Walentynowicz
2018-10-07
Polecam w 100%! Szybka realizacja usługi i bardzo miła współpraca.
Piotr Obrok
2018-10-07
Szybkie i sprawne załatwienie sprawy. Serdecznie polecam
Mirosław Bartczak
2018-10-05
Rzetelne i fachowe doradztwo. Zdecydowanie polecam.
Konrad Gleń
2018-10-04
Polecam w 100%, miła i profesjonalna obsługa klienta.
Michał Misiadziej
2018-10-04
Trudno o inna ocenę niż 5 gwiazdek. Oby więcej takich profesjonalistów!
Natalia Urbańska
2018-10-03
Anioł nie Doradca :) Profesjonalizm w każdym calu ! To sama przyjemność pisać rekomendacje dla Centrum Finansów z Panem Jarkiem na czele :)
Marta Majda-Pietryka
2018-10-03
Z całą przyjemnością polecam Centrum Finansów !!! Profesjonalne podejście do klienta oraz zaangażowanie wyróżnia firmę pana Jarka na dzisiejszym rynku finansowym. Gorąco polecam!!!
Sebastian Pyczak
2018-10-02
Szczerze polecam Centrum Finansów! Oczywiście wystawiam 5 gwiazdek, wszystko bardzo profesjonalnie, ciągła możliwość kontaktu, kredyt hipoteczny załatwiony niezmiernie szybko i sprawnie. Naprawdę bardzo rzetelnie i profesjonalnie.
Anna Kołaczyk-Najdek
2018-10-02
Indywidualne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Aleksandra Niemiec
2018-10-01
Szczerze polecam Centrum Finansów. Kontakt z doradcą jest za każdym razem profesjonalny i rzeczowy. Pan Janczyszyn potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie z dostępnych. Pomaga załatwić sprawę szybko i skutecznie.
Karolina Stachowicz
2018-10-01
Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię Centrum Finansów. Pan Jarosław sprawnie pomógł mi i mężowi załatwić kredyt hipoteczny. Jest to wyjątkowy doradca finansowy, o wysokiej kulturze osobistej, rzetelny, z pełną znajomością zagadnień finansowych. Przez cały czas mieliśmy bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Serdecznie polecamy.
Dorota Zięba
2018-09-30
Szybka i sprawna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego przez Pana Jarka Janczyszyna, dodatkowo najlepsza oferta na rynku. Polecam każdemu Centrum Finansów!
Sara Łuczak
2018-09-28
Polecam z czystym sumieniem! Bardzo ciężko znaleźć osobę, która jest tak profesjonalna oraz zaangażowana. Pan Jarosław przedstawił nam oferty z różnych banków oraz wszystko dokładnie wyjaśnił.
Piotr Wojczek
2018-09-28
Polecam Pana Jarka Janczyszyna jako doradcę kredytowego. Pomógł mi w trudnej sytuacji. Świetne podejście, dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał innym. Pozdrawiam
Justyna Kleszczyńka
2018-09-27
Gorąco polecam Centrum Finansów! Podejście Pana Jarka do klienta na wysokim poziomie i wielkim zaangażowaniu.
Zofia Nowicka
2018-09-27
Bardzo pomocny doradca, zaangażowany w naszą sprawę,osobiście poświęcał nam dużo czasu, pomógł w trudnej sytuacji, jesteśmy mu wdzięczni,
Rafał Ciechowicz
2018-09-26
Serdecznie polecam ! Profesjonalna obsługa i pomoc w uzyskaniu kredytu. Masz problemy z płynnością finansową ? Nie jesteś pewny czy dostaniesz kredyt ? Procedury bankowe stanowią barierę ? Ta firma pomoże załatwić wszelkie formalności oraz w wyciągnięciu z kłopotów.
Paweł Żurkiewicz
2018-09-26
Bardzo dobry kontakt z klientem. Przedstawiono wystarczającą ilość ofert do rozważenia. Elastyczność terminów spotkań i kontaktu. Profesjonalizm i obowiązkowość. Jestem pozytywnie nastawiony do współpracy z Panem Jarosławem Janczyszynem. Polecam.
Ola Jeziorna
2018-09-26
Mocne 5 gwiazdek! Z czystym sumieniem polecam Pana Jarosława! Bardzo sympatyczny, pomocny, zaangażowany w to, co robi, indywidualnie podchodzi do klienta. Kredyt hipoteczny załatwiony naprawdę w ekspresowym tempie, gotówkowy również :)) takiego doradcy finansowego ze świecą szukać! :) Polecam!
Agnieszka Pietrowska
2018-09-25
Szybka realizacja i bardzo dobre podejście do klienta. Pomoc w zdobyciu kredytu. Polecam Centrum Finansów i Pana Jarka Janczyszyna.
Pokaż więcej
doradztwo finansowe, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty dla firm, pomoc w uzyskaniu kredytu, kredyty, pośrednictwo finansowe, pożyczki hipoteczne, doradztwo kredytowe, agencja kredytowa, pośrednik kredytowy, biuro kredytowe, kredyty firmowe, kredyt mieszkaniowy, podkredyty, kredyty pog hipotekę, pośrednictwo kredytowe, kredyty hipoteczne, kredyt hipoteczny, mieszkanie dla młodych, pożyczka, kredyt na remont domu

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Bardzka 60
50-517 Wrocław, woj. dolnośląskie